اولین عروسک زنده و مدل ژاپنی با چهره ای عجیب و غیرعادی

اولین عروسک زنده و مدل ژاپنی با چهره ای عجیب و غیرعادیاختصاصی سایت نیک صالحی

عروسک زنده ژاپنی ، لولو هاشیموتو عروسک زنده ای با ظاهر عجیب است که اخیرا جدیدترین چهره مد تبلیغاتی محبوب در ژاپن شده است.

عروسک زنده ژاپنی

عروسک زنده ژاپنی | لولو هاشیموتو اولین “عروسک زنده و مدل فشن” است و حتی شما نیز می توانید با پوشیدن یک لباس مخصوص متشکل از یک ماسک سر عروسک ، یک کلاه گیس و جوراب هایی با طرح عضلات عروسک، به چهره ای شبیه او دست پیدا کنید. همان طور که در تصاویر زیر خواهید دید، نتیجه این نوع لباس دیدنی است! به گزارش نیک صالحی تبدیل شدن به یک عروسک زنده اغلب با چندین لایه آرایش سنگین ، لباس های مناسب و ژست های عروسکی شکل ممکن بود و احتمالا تاکنون در بین خبرها در مورد “عروسک های زنده” مطالبی خوانده اید ولی هیچ یک از آنها به اندازه لولو هاشیموتو نمی توانند به واقعیت عروسکی بیشتر شبیه باشند و او جدیدترین چهره تبلیغاتی مد در ژاپن است.

عروسک زنده ژاپنی

لولو هاشیموتو اولین عروسک زنده و مدل فشن

عروسک زنده ژاپنی ، ساخته یک طراح لباس ۲۳ ساله

لولو هاشیموتو ساخته یک طراح لباس ۲۳ ساله به نام هیتومی کوماکی است و مدعی است که طرفدار عروسک ها است و آنها را “مظهر زیبایی” می داند. او نه سال است که به عنوان سرگرمی به ساخت عروسک مشغول است و از یک جسم کروی برای درست کردن سر عروسک استفاده می کند. ولی ایده عروسک زنده از وقتی شروع شد که او سرهای عروسک بسیار بزرگ با ظاهر فوق واقعی را دید که توسط یک تیم مبتکر به نام نوکوپان ساخته شده بودند.

عروسک زنده ژاپنی

واقعی ترین عروسک دنیا

او آنها را بسیار شگفت انگیز یافت و برای همکاری، با آن گروه تماس گرفت و آنها نیز موافقت کردند. هیتومی سال گذشته در مصاحبه ای گفته بود: “من درحقیقت دو سال پیش نوکوپان را کشف کردم، وقتی آنها برای اولین بار از سرهای عروسک شان رونمایی کردند. وقتی آنها را دیدم گویی ذهن مرا خواندند و چیزی را در من شکل دادند که همیشه آرزویش را داشتم.” “من هنوز هم به وضوح آن احساس را به خاطر دارم.”

همچنین بخوانید :  معرفی قدرتمندترین زنان دنیا در سال 2018

عروسک زنده ژاپنی

جدیدترین مدل معروف فشن در ژاپن

لولو هاشیموتو اولین مدل عروسکی

برای کامل کردن بدن عروسکی لولو ، طراح لباسی به نام کو یوئنو که در حقیقت از جمله طراحان جوراب های عروسکی است ، با آنها همکاری کرده و طرحی به شکل مفاصل عروسک نیز به پارچه جوراب ها اضافه کرد و همان طور که می توان مشاهده کرد ، به واقعی تر نشان دادن دختر عروسکی کمک کرده است. اگرچه چندین مدل انسانی باید این لباس عروسکی را به تن کنند تا لولو هاشیموتو را زنده کنند ولی مبتکر آن می گوید هواداران باید اعتماد کنند که لولو خودش شخصیت منحصربه فرد خود را دارد.

عروسک زنده ژاپنی

عروسک های واقعی دنیا

این عروسک سال گذشته در یازدهم جولای به عنوان اولین عروسک زنده و مدل فشن معرفی شد و از آن زمان در بین دوستاداران عروسک در ژاپن به محبوبیت بسیار زیادی دست یافت. او در حال حاضر ده ها هزارا هوادار در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک و اینستاگرام دارد و بر این تعداد روز به روز افزوده می شود.

    عروسک زنده ژاپنی

جدیدترین مدل عروسکی در صنعت مدلینگ

عروسک زنده ژاپنی

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-08-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو