توقف رشد مرد ۳۰ ساله چینی از دو سالگی به دلیل وضعیت ناشناخته!

توقف رشد مرد ۳۰ ساله چینی از دو سالگی به دلیل وضعیت ناشناخته! اختصاصی سایت نیک صالحی

شرایط ناشناخته مرد چینی ، به دلیل شرایط ناشناخته ای رشد یک مرد چینی از دو سالگی متوقف شده و کودک باقی مانده است.

شرایط ناشناخته مرد چینی

شرایط ناشناخته مرد چینی | رشد یک مرد چینی ۳۰ ساله  از دو سالگی متوقف شده و تاکنون همچنان در سایز یک کودک نوپا باقی مانده است. به گزارش نیک صالحی وانگ تیانفانگ در سال ۱۹۸۷ در یک ناحیه روستایی در شرق چین به دنیا آمده و از شرایط ناشناخته ای رنج می برد که منجر شده او هرگز نتواند صحبت کند و نیاز به مراقبت همیشگی دارد.

شرایط عجیب مرد ۳۰ ساله چینی

مرد چینی در قالب یک کودک کوچک

چو شائوپینگ مادر ۵۲ ساله وانگ می گوید بزرگترین آرزویش این بود که بشنود پسرش او را “مادر” صدا می زند ولی متاسفانه او هرگز نتوانسته صحبت کند. خانم چو می گوید پسرش وقتی بین دو تا سه سال داشت دیگر رشد نکرد و از آن زمان قد او ۸۰ سانتی متر باقی مانده است و از نظر بهره هوشی نیز همان کودک باقی مانده و رشد پیدا نکرده است. وی می گوید وقتی پسرش سه ساله شد، مردم به او می گفتند او را در جاده و یا در اطراف معبد رها کرده و فرزند دیگری به دنیا آورد. ولی وی قاطعانه این پیشنهاد را رد کرده و می گفت مهم نیست چه پیش خواهد آمد، او از فرزندش مراقبت خواهد کرد. خام چو برای مراقبت و تامین مالی پسرش که تنها سرپرست او محسوب می شود، برگ های درخت چای از کوه ها جمع آوری می کند و همچنین به صورت ساعتی در شهر امور نظافتی انجام می دهد.

وضعیت ناشناخته توقف رشد کودک

شرایط ناشناخته مرد چینی

او روزانه امور معمولی مانند پوشاندن لباس در صبح و غذا دادن به او در وقت های مشخص را انجام می دهد. اگرچه تیانفانگ نمی تواند صحبت کند ولی ظاهرا می تواند خودش بایستد. معمولا خانم چو در ساعاتی که سرکار است از همسایه ها تقاضا می کند تا از پسرش تیانفنگ مراقبت کنند.

مرد چینی بزرگسال به شکل کودک نوپا

او هرگز نمی تواند بفهمد چه چیزی موجب توقف رشد پسرش شده و از این رو هربار درباره وی صحبت می کند اشک می ریزد. این مادر چینی در مصاحبه ای در حالی که اشک می ریخت گفته بود قبلا پزشکی به وی گفته معجزه است که تاکنون پسرش زنده مانده است. “تمام چیزی که آرزو دارم این است که او طول عمر داشته باشد. نمی خواهم ببینم که می میرد.”

متوقف شدن رشد مرد ۳۰ ساله از دو سالگی

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi