سلنا گومز و نامزد جدیدش د ویکند در فروشگاهی در نیویورک

سلنا گومز و نامزد جدیدش د ویکند در فروشگاهی در نیویورک اختصاصی سایت نیک صالحی

سلنا گومز و د ویکند ، سلنا گومز و نامزد جدیدش روز شنبه با هم به یک فروشگاه لباس در نیویورک رفتند.

سلنا گومز و د ویکند

سلنا گومز و د ویکند | دوشنبه گذشته حساب کاربری سلنا گومز در شبکه اجتماعی اینستاگرام هک شد و پس از آن چندین عکس عریان از نامزد سابق او جاستین بیبر ۲۳ ساله در آن صفحه به اشتراک گذاشته شد! به گزارش نیک صالحی ولی به نظر می رسد این ستاره معروف اجازه نداد این اتفاق باعث آشفتگی خاطر او شود. او روز شنبه بعد از ظهر به همراه نامزد جدیدش د ویکند در فروشگاه وینتیج توئین در محله سوهو نیویورک دیده شد.

سلنا گومز و نامزد جدیدش د ویکند

سلنا گومز و د ویکند و گردش در نیویورک سیتی

خواننده معروف آهنگ “دروغگوی بد” این بار تیپ متفاوت تری از همیشه را برای خود انتخاب کرده و یک کاپشن مشکی و چرم سبک موتورسیکلتی را با یک جفت گوشواره حلقه ای بزرگ ست کرده بود. او همچنین همراه آن یک بلوز طوسی پوشیده و یک کیف دستی قرمز همراه داشت و یک شلوار جین و کتانی سفید نیز کامل کننده استایل او بود.

خواننده معروف د ویکند و نامزد سابق مدل معروف بلا حدید (خواهر جی جی حدید)

د ویکند نیز تیپ نسبتا مشابهی به رنگ مشکی متشکل از کت براق ، شلوار جین و کتانی پوشیده بود. آن دو هر کدام جدا از هم از فروشگاه لباس خارج شدند و شب پیش از آن نیز در نیویورک با هم بستنی صرف کردند. سلنا یک لباس مشکی بلند را یک کت ست کرده و یک کیف کرم رنگ به سبک پستچی نیز همراه خود داشت.

سلنا گومز در فروشگاهی در نیویورک سیتی

هک شدن حساب اینستاگرام سلنا گومز

حساب اینستاگرامی این ستاره پاپ فورا بسته شد و مدتی بعد تیم او دوباره کنترل آن را در دست گرفتند. سلنا گومز با داشتن ۱۲۵میلیون فالوئر ، فالوشده ترین شخص در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. عکس های عریانی که از جاستین بیبر منتشر شده بود به صورت پنهانی توسط یک پاپاراتزی در سفر او به بورا بورا در سال ۲۰۱۵ گرفته شده بود و در آن زمان زوج اسبق سلنا و جاستین دیگر باهم نبودند.

سلنا گومز و د ویکند در گردش شبانه به صرف بستنی

جاستین بیبر قبلا در مورد این موضوع گفته بود که با انتشار عکس های عریانش احساس می کند به او هتک حرمت شده  و اظهار کرده بود این عکس ها در تعطیلاتی در منطقه گرمسیری وقتی او در یک تراس خصوصی لباسی به تن نداشته، گرفته شده است. سلنا گومز و د ویکند هیچکدام در مراسم اهدای جوایز موزیک ویدئو ام تی وی که اخیرا برگزار شد حضور نداشتند ، با وجود آنکه حتی د ویکند به عنوان یکی از اجراکننده های این مراسم معرفی شده بود.

تیپ سلنا گومز با کت چرم

د ویکند با نام واقعی ابل مکنن تسفی و خواننده آهنگ پرطرفدار “Starboy” برای دریافت چهار جایزه در این مراسم موسیقی کاندید شده بود و گرچه از قبل انتظار شرکت در این مراسم را می کشید ولی گویا درست چند روز قبل از مراسم ، دیگر تمایلی به شرکت در آن نداشته است.

جاستین بیبر    

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-09-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi