غافلگیر شدن سلنا گومز در پشت صحنه فیلم جدید وودی آلن

غافلگیر شدن سلنا گومز در پشت صحنه فیلم جدید وودی آلناختصاصی سایت نیک صالحی

سلنا گومز در فیلم وودی آلن ، سلنا گومز در پشت صحنه فیلم وودی آلن با هجومی از هواداران نوجوانش روبه رو شد.

سلنا گومز در فیلم وودی آلن

سلنا گومز در فیلم وودی آلن | سلنا گومز خواننده و بازیگر ۲۵ ساله در سرصحنه فیلم جدیدش غافلگیر شد و گروهی از دختران دانش آموز پس از دیدن او از روی هیجان برای گرفتن سلفی به سمت وی هجوم بردند و در حالی که با هم علامت صلح نشان می دادند در کنار او عکس انداختند. به گزارش نیک صالحی سلنا که در اوایل تابستان تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته بود ، در این تصاویر در کنار هوادارانش چهره ای شاد و سالم از خود به نمایش گذاشته بود.

سلنا گومز در فیلم وودی آلن

سلنا گومز و همکارش تیموتی چالامت در پشت صحنه فیلم وودی آلن

سلنا گومز در فیلم وودی آلن در کنار تیموتی چالامت

این ستاره معروف در کنار همکار بازیگرش تیموتی چالامت برای فیلم جدید وودی آلن دیده می شد که تولید آن تا حدی محرمانه نگه داشته شده است. او در این صحنه یک ژاکت طلایی و یک بارانی قرمز نیز روی آن به تن داشت. همکار او تیموتی ۲۱ ساله نیز تیپی نسبتا به سبک قدیمی متشکل از شلوار سبز و چندین لایه پیراهن زیر یک کت توئید پوشیده بود.

سلنا گومز در فیلم وودی آلن

سلنا گومز در حین سلفی گرفتن با هواداران نوجوانش

پروژه جدید فیلمساز معروف وودی آلن

در پروژه جدید فیلمساز معروف وودی آلن مجموعه ای از بازیگران قدیمی هالیوود و سوپراستار های جوان از جمله لیو شریبر ، کلی روهرباخ ، دیگو لونا ، انالینگ اشفورد ، شری جوناس ، ویل راجرز ، ربکا هال ، سلنا گومز ، تیموتی چالامت و الی فانینگ حضور دارند. فیلمنامه و همچنین نام این فیلم افشا نشده ولی این سومین فیلم وودی آلن با همکاری استودیو آمازون است. این استودیو پیش از این نیز در فیلم های “کافه سوسایتی” در سال ۲۰۱۶ و فیلم جدید “چرخ شگفت انگیز” در سال ۲۰۱۷ با این فیلمساز کار کرده است.

سلنا گومز در فیلم وودی آلن

استقبال هواداران سلنا گومز از وی در پشت صحنه فیلم وودی آلن

فیلم های محرمانه وودی آلن

فیلم های وودی آلن اغلب به شدت محرمانه هستند و پیش از منتشر شدن رسمی آنها، اطلاعات چندانی قابل دسترس نیست و هنوز مشخص نشده این افراد مشهور چه نقشی را ایفا خواهند کرد. فیلم جدید این فیلمساز به نام “چرخ شگفت انگیز” نیز در ماه اکتبر افتتاحیه جهانی آن خواهد بود. در این فیلم نام های آشنایی مانند کیت وینسلت (بازیگر زن فیلم تایتانیک) ، جاستین تیمبرلیک (خواننده مشهور) و جیمز بلوشی بازی می کنند و لوکیشن این فیلم نیز در جزیره کانی فیلمبرداری شده است.

سلنا گومز در فیلم وودی آلن

استایل دیدنی سلنا گومز در فیلم وودی آلن

آلن در طول چندین دهه از تجربه کاری اش تاکنون موفق به دریافت چهار جایزه اسکار شده است. فیلم های معروفی مانند “آنی هیل” ، “یاسمن آبی” ، “منهتن” و “نیمه شب در پاریس” از جمله کارهای موفق این فیلمساز سرشناس است.

    سلنا گومز در فیلم وودی آلن

وودی آلن در حین صحبت با دو بازیگر فیلم جدیدش

سلنا گومز در فیلم وودی آلن

فیلمساز معروف وودی آلن

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-10-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو