سلفی جدید و بدون آرایش بریتنی اسپیرز در شبکه اجتماعی

سلفی جدید و بدون آرایش بریتنی اسپیرز در شبکه اجتماعی اختصاصی سایت نیک صالحی

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز ، بریتنی اسپیرز سه سلفی بدون آرایش جدید در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز | بریتنی اسپیرز اوقات خود را با گذراندن در خانه اش در جنوب کالیفرنیا نزدیک به لس آنجلس و محل اجرایش در لاس وگاس تقسیم کرده است. به گزارش نیک صالحی وی روز دوشنبه با به اشتراک گذاشتن سه سلفی بدون آرایش از خود برای هوادارانش در شبکه اجتماعی ، روز استراحت خود را جشن گرفت. این ستاره معروف ۳۵ ساله درحالی که موهای بلوندش را روی شانه ریخته بود با صورتش اداهای مختلف در می آورد. او یک تی شرت سفید رنگ به تن داشت و ریشه تیره رنگ موهای طبیعی اش از بین موهای شسته نشده اش دیده می شد.

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز در اینستاگرام

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز در اینستاگرام

به نظر می رسید بریتنی در سنگفرش بیرون خانه اش نشسته و در اطراف او درخت و بوته ها به چشم می خورد. این خواننده در توضیح این عکس ها برای فالوئرهای خود در اینستاگرام نوشت: “در روزهایی که برای اجرا آماده نمی شوم، این چهره معمولی من است…. پس از دیدار همه شما خوش وقتم.”

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

عکس های بدون آرایش بریتنی اسپیرز

“من اسم این چهره را “تیپ صرف قهوه صبح در خانه” گذاشتم، البته اگر ریمل اضافه زیر چشم راستم را در نظر نگیرید …!” بریتنی اسپیرز یکی از سلبریتی های فعال در شبکه های اجتماعی است، درست یک روز پیش از آن نیز ویدئویی از خود و نامزد جوانش سام اصغری ۲۳ ساله منتشر کرده بود.

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

سلفی جدید بریتنی اسپیرز بدون آرایش

بریتنی اسپیرز و نامزد جدیدش

در کلیپ منتشر شده، بریتنی از خود و سام در حالی که رو به روی آینه ایستاده اند فیلم گرفته ، بریتنی سرش را به جلو و عقب حرکت می دهد و سام در حالی که لبخند می زند دست هایش را بالا نگه داشته است. سام که در حرفه مدلینگ فعالیت می کند از نوامبر سال ۲۰۱۶ شایعه ارتباطش با بریتنی بر سر زبان ها افتاد. بریتنی در توضیح این ویدئو نوشت: “مسخره بازی قبل از اجرا، همراه با عشقم.” سام نیز همین ویدئو را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و نوشت: “با عشقم قبل از آنکه دوباره یک اجرای عالی دیگر داشته باشد.”

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

بریتنی و نامزد جوانش سام (حسام) اصغری

در اوایل امسال بریتنی اسپیرز در مورد نحوه آشنایی اش با سام اصغری صحبت کرد که اولین بار در صحنه یک موزیک ویدئو همدیگر را ملاقات کردند. او گفت: “ما به مدت حدود ۲۰ دقیقه با یکدیگر در یک جا منتظر مانده بودیم، می شود گفت گیر افتادیم و مجبور به صحبت باهم شدیم. من شماره اش را نگه داشتم و عجیب بود که بعد از پنج ماه هنوز هم آن را در کیفم داشتم. من آن موقع با خودم فکر کردم که او واقعا خوب بود و شخصیت بامزه ای داشت. بنابراین با او تماس گرفتم.” بریتنی دو فرزند به نام های سین ۱۱ ساله و جیدن ۱۰ ساله از همسر سابقش کوین فدرلاین دارد ولی در سال ۲۰۰۷ طلاق گرفتند.

    سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :