تجربه جالب زنی که یک هفته به سبک ملکه الیزابت زندگی کرد!

تجربه جالب زنی که یک هفته به سبک ملکه الیزابت زندگی کرد! اختصاصی سایت نیک صالحی

سبک زندگی ملکه الیزابت ، یک زن امریکایی در یک چالش یک هفته ای به سبک ملکه الیزابت دوم زندگی کرد.

سبک زندگی ملکه الیزابت

سبک زندگی ملکه الیزابت ، زنی که سعی کرد به مدت یک هفته همانند ملکه الیزابت دوم زندگی کند ، در نهایت از سبک زندگی او لذت نبرده و به این نتیجه رسید که زندگی به این شیوه برای او ساخته نشده است. الیزا تامپسون ۳۰ ساله یکی از نویسندگان وب سایت کازموپولیشن ، به عنوان یک ماموریت چالش یک هفته زندگی به سبک ملکه الیزابت را پذیرفت. گرچه در ابتدا با یک شوخی شروع شد ولی در نهایت به راستی این کار را انجام داد. در طی یک دوره هفت روزه ، الیزا به منظور غرق کردن خود در دنیای ملکه الیزابت دوم ، همانند او لباس پوشید، عکس پرتره از خود تهیه کرد، نوشیدنی محبوب و معروف ملکه “جین و دوبِنی” را امتحان کرد ، به اسب سواری پرداخت و همچنین شروع به مطالعه قانون اساسی کرد.

سبک زندگی ملکه الیزابت

از نظر زن امریکایی نوشیدنی محبوب ملکه الیزابت منزجرکننده است

به عنوان اولین کار برای شروع زندگی شاهانه ، او برای گرفتن عکس پرتره در برابر عکاس ایستاد. او یکی از نقاشی های ملکه ، اثر هنرمند ایتالیایی پیترو انیگونی را مدل خود قرار داد. پس از یک ساعت و نیم ژست گرفتن برای عکس مناسب ، در نهایت او حوصله اش سر رفته ، خسته و تشنه شد. در این تصویر او یک پرده سرخ رنگ را مانند یک شنل پوشید، یک ملحفه آبی رنگ را همانند دامن یک لباس روی پایش انداخت و در نهایت نتیجه پرتره به هیچ وجه خوشایند از آب در نیامد.
سبک زندگی ملکه الیزابت

پرتره به سبک یکی از نقاشی های ملکه الیزابت

تقلید زن امریکایی از ملکه انگلیس

در روز دوم این چالش ، او تصمیم گرفت نوشیدنی محبوب ملکه را امتحان کند و خود را آماده نوشیدن یکی از بهترین نوشیدنی های دنیا کرده بود ولی به شدت از آن متنفر شد. او در این مورد می گوید:”فقط می توانم یک کلمه بگویم، چندش آور بود! هرگز آن را دوباره نمی نوشم ،می توانم طعم دوبنی را “دارویی” توصیف کنم. من نیمی از آن را نوشیدم و بقیه اش را داخل سینک خالی کردم.” او حتی از تجربه نوشیدن جین و دوبنی به عنوان بدترین بخش این چالش یاد کرد:”نوشیدن آن قطعا سخت ترین کار بود چون طعم دوبنی منزجرکننده بود.” او در عکسی که قصد داشت به تقلید از ملکه و دو سگ معروفش بگیرد، نتوانست از دو حیوان واقعی استفاده کند ، بنابراین از دو مجسمه برای شبیه سازی تصویر استفاده کرد.

سبک زندگی ملکه الیزابت

تصویر ملکه و دو سگ مشهورش – سبک زندگی ملکه الیزابت

او در مورد پوشیدن لباس هایی به سبک ملکه گفت: “لباس ها همه به لطف خانم لارن ادهو ، نویسنده بخش زیبایی و استایل وب سایت تهیه شد. او تمام شهر نیویورک را به دنبال لباس هایی مشابه با ملکه جستجو کرد. در حالی که من در زندگی ام معمولا لباس های رنگی نمی پوشم ولی برایم جالب است که ملکه اغلب از کت های رنگی همراه با کلاه های هماهنگ با آنها استفاده می کند.” در روز چهارم زندگی به سبک ملکه الیزابت ، او اسب سواری را امتحان کرد چرا که یکی از فعالیت ها و علاقه مندی های همیشگی ملکه بوده است. این بار او از این تجربه بسیار بیشتر از نوشیدنی لذت برد و حتی اعلام کرد که خوشحال می شود اگر دوباره آن را امتحان کند.
سبک زندگی ملکه الیزابت

تقلید از عکس ملکه الیزابت به همراه دو حیوان خانگی اش

سبک زندگی ملکه الیزابت دوم

وی قصد داشت به عنوان بخش دیگری از سبک زندگی شاهانه به مسابقه اسب سواری برود ولی به دلیل هوای برفی مسابقه به تعویق افتاد و او تصمیم گرفت به جای این کار ، همانند قسمتی از سریال “تاج” که برگرفته از زندگی ملکه الیزابت دوم ساخته شده، به مطالعه قانون اساسی بپردازد. او در مورد این کار نوشت: ” قبل از آنکه خستگی به من غلبه کند توانستم تنها حدود نیم ساعت به مطالعه بپردازم والبته از آن متن چند نکته نیز دستگیرم شد!” او پس از اتمام این چالش نوشت:”بزرگترین درسی که گرفتم این بود که دوست ندارم وقتی تمام روز کار می کنم، در عین حال یک چهره تشریفاتی نیز باشم.”

سبک زندگی ملکه الیزابت

زندگی یک هفته ای زن امریکایی به سبک ملکه الیزابت

“قدم زدن در طبیعت در اوقات فراغت شاید خوب باشد ولی آیا واقعا ارزشش را دارد که وقتی هر زمان بیرون می روید ، عکس تان توسط غریبه ها گرفته شود؟ من که می گویم نه! ولی شاید اگر نوشیدنی ناهار ملکه چیز خوشایندتری بود، احساس دیگری داشتم!” الیزا اکنون مطمئن است که نمی تواند به عنوان یک فرد سلطنتی از زندگی لذت ببرد. او در نهایت گفت: “فکر نمی کنم اگر به راستی جای چنین شخصی بودم، از زندگی لذت می بردم. نه ! چقدر عکس ! چقدر کلاه!” تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :