جذاب ترین و زیباترین اسب دنیا با هزاران هوادار در شبکه های اجتماعی

جذاب ترین و زیباترین اسب دنیا با هزاران هوادار در شبکه های اجتماعیاختصاصی سایت نیک صالحی

زیباترین اسب دنیا ، فردریک بزرگ نام اسب نری است که به دلیل ظاهر متفاوت و زیبایش هواداران زیادی دارد.

جذاب ترین و زیباترین اسب دنیا با هزاران هوادار در شبکه های اجتماعیReviewed by Admin on Aug 23Rating:

زیباترین اسب دنیا

زیباترین اسب دنیا | شاید بتوانیم بگوییم این اسب نر فریسلاندی به طور غیررسمی “زیباترین اسب دنیا” باشد! به گزارش نیک صالحی این اسب به نام فردریک بزرگ یک اسب نر ۱۶ ساله است که در هلند به دنیا آمده و در ۶ سالگی توسط استیسی نازاریو به امریکا آورده شده است. نازاریو می گوید وقتی برای اولین بار این اسب را دیده فورا متوجه شده که او بسیار خاص و متفاوت است و اکنون این موضوع ثابت شده چرا که فردریک با چهره متفاوتی بزرگ شده و شبیه اسب های دیگر نیست.

زیباترین اسب دنیا

زیباترین اسب دنیا با ظاهری متفاوت

عکس های فردریک بزرگ تابستان گذشته پس از هزاران بار به اشتراک گذاری ، در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

زیباترین اسب دنیا و حیرت مردم

مردم نمی توانستند باور کنند اسبی می تواند چنین ظاهر فریبنده ای داشته باشد، او بدنی عضلانی، رنگ موهایی براق و یال های چنان بلندی دارد که گویی در باد می رقصد و برخی حتی متقاعد شدند او زیباترین اسب در کل  کره زمین است. به همین دلیل به او لقب های مختلفی از جمله “جذاب ترین اسب نر دنیا” و یا “زیباترین اسب دنیا” و… داده اند.

زیباترین اسب دنیا

اسب نری با ظاهر کاملا متفاوت و زیبا

اگرچه شاید فردریک در سال ۲۰۱۶ جنجالی شد ولی استیسی می گوید اسب زیبای او سال هاست که طرفداران وفاداری دارد. او سال گذشته به خبرگزاری گاردین گفته بود: “او همیشه بین هوادارانش محبوب بوده است. پیش از این نیز عکس ها و ویدیوهای او بین همه دست به دست می گشت و در همه دنیا طرفدار دارد.”

زیباترین اسب دنیا

رویایی ترین اسب دنیا با ظاهری فریبنده

خلق و خوی آرام این اسب هلندی

به گفته صاحب این اسب، فردریک کاملا از ظاهر خوبش مطلع است و هیچ چیزی را بیشتر از اینکه در رقابت ها در مرکز توجه باشد را دوست ندارد! نازاریو می گوید: “او وقتی در میدان است و یا در طول عکسبرداری بسیار شادتر به نظر می رسد. تقریبا شبیه تماشا کردن یک سلبریتی است، تفاوتِ بین حضور در خانه و حضور در بین عموم و زیر انواع نورها!”

زیباترین اسب دنیا

اسب زیبایی با هزاران هوادار در شبک های اجتماعی

با وجود آنکه فردریک با انواع نژادهای خشن تر مقایسه می شود ولی ظاهرا او شخصیت آرامی دارد. استیسی در ادامه صحبت هایش می گوید: “او خلق و خوی بسیار شیرینی دارد. من می توانم یک بچه را درست کنار او بخوابانم و او بسیار آرام خواهد بود. ”

زیباترین اسب دنیا

متفاوت ترین اسب دنیا

هواداران بسیار زیاد این اسب در شبکه های اجتماعی

سال گذشته فردریک بزرگ ۴۰،۰۰۰ هوادار در فیس بوک داشت و امسال این رقم به بیش از ۷۲۰۰۰ نفر رسیده و روز به روز بر تعداد آن اضافه می شود. در سال ۲۰۱۵ اولین فرزند این اسب به دنیا آمد و بر طبق گزارش ها او خصوصیات ظاهری پدرش را به ارث برده است.

     زیباترین اسب دنیا

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-08-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو