هواوی

خانمی صاحب رکورد گینس بلندترین مژه های دنیا!

خانمی صاحب رکورد گینس بلندترین مژه های دنیا! اختصاصی سایت نیک صالحی

رکورد گینس بلندترین مژه ، این خانم اخیرا با داشتن مژه هایی به طول بیش از ۱۲ سانتی متر خبرساز شده است.

رکورد گینس بلندترین مژه

رکورد گینس بلندترین مژه | متوسط قد مژه برای افراد معمولی بین ۰٫۸ تا ۱٫۲ سانتی متر است و اگر فقط بگوییم خانم یو جانژا مژه های بلندی دارد، بسیار وی را دست کم گرفته ایم! چرا که موهای رشد کرده در لبه های پلک این خانم به ۱۲٫۴ سانتی متر رسیده است! به گزارش نیک صالحی در کتاب رکوردهای جهانی گینس در سال ۲۰۱۸ در بخش “بلندترین مژه های دنیا” که یکی از محبوب ترین بخش ها محسوب می شود ، بیش از ۵۰۰ مدخل از نقاط مختلف دنیا وجود دارد ولی هیچ یک از آنها حتی به رکورد او نزدیک نیستند.

رکورد گینس بلندترین مژه

خانم چینی صاحب رکورد گینس بلندترین مژه های دنیا

رکورد گینس بلندترین مژه

یو جانژا قبلا به عنوان مدیر صندوق سرمایه گذاری در شانگهای – چین کار می کرد ، وقتی مژه های او که حتی از دهان او نیز عبور می کند، رسما در سال ۲۰۱۶ مورد اندازه گیری قرار گرفت ، این خانم ۴۹ ساله به سادگی صاحب رکورد جهانی شد. برخلاف چیزی که رسانه های غربی اخیرا گزارش کردند، مژه های این خانم در تمام طول مدت زندگی اش رشد نکرده است. او در گفتگو با خبرنگاران چینی گفت، پس از بازنشسته شدن از سمت مدیریت یک کمپانی چند میلیون دلاری  در سال ۲۰۱۳ ، متوجه رشد زیاد مژه هایش شد.

رکورد گینس بلندترین مژه

رکورد جهانی بلندترین مژه های دنیا

خانم ملقب به پری گل ها

پس از آنکه وی اوقاتش را کاملا صرف گلکاری کرد و توانست بیش از ۱۶۰۰ گونه رز را پرورش دهد، به او لقب “پری گل ها” داده شد. البته می توان باور داشت که ارتباطی بین سبک زندگی جدید او و رشد مژه هایش وجود دارد! گرچه شاید مژه های بلند ، زیبا تلقی شود ولی ممکن است حتی خانم ها هم از فکر آنکه مژه ها به بینی شان برسد ، وحشت کنند. البته این موضوع در مورد یو جانژا صدق نمی کند، بلکه او از رشد غیرمعمول مژه هایش استقبال کرده و در نگهداری آنها تمام تلاش خود را می کند تا مبادا ناگهان به آنها آسیب برسد و حتی ادعا می کند مژه های بلند او برای او دردسر ندارد.

رکورد گینس بلندترین مژه

زنی با مژه های بلند ۱۲ سانتی متری

استقبال این خانم از مژه های بلندش

او می گوید: “مژه های بلند بسیار شگفت انگیز است، آنها سمبل سلامت و طول عمر هستند. بخشی از بدن من است و من همیشه مراقب آنها خواهم بود، صورتم را به آرامی می شویم تا به صورت تصادفی نیز به آنها آسیب نزنم.” بر طبق گزارش ها مژه های پلک چپ او بلندتر از پلک دیگر است ولی از آنجا که مژه های پلک راست او ده برابر بلندتر از مژه های یک فرد معمولی است، به هرحال هر دو بلند و قابل توجه به نظر می رسند.

رکورد گینس بلندترین مژه

بلندترین مژه هایی که تاکنون دیده اید!

جالب است که چند سال پیش مردی اهل شهر کی یف- اوکراین برای داشتن مژه هایی به بلندی سه سانتی متر خبرساز شد، ولی اکنون با در نظر گرفتن مژه های خانم یو، او معمولی به نظر می رسد!

    رکورد گینس بلندترین مژه

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :