هواوی

اولین دیدار ملانیا ترامپ با شاهزاده هری در کانادا

اولین دیدار ملانیا ترامپ با شاهزاده هری در کانادا اختصاصی سایت نیک صالحی

دیدار ملانیا ترامپ با شاهزاده هری ، یکی از اعضای خانواده ترامپ برای اولین بار پس از انتخابات با یکی از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا دیدار کرد.

دیدار ملانیا ترامپ با شاهزاده هری

دیدار ملانیا ترامپ با شاهزاده هری | شاهزاده هری روز شنبه برای اولین بار پیش از افتتاحیه بازی های سبک پارالمپیک بین المللی به نام”بازی های اینویکتس” با ملانیا ترامپ در کانادا دیدار کرد. به گزارش نیک صالحی ملانیا ترامپ و  پرنس هری کمتر از ۳۰ دقیقه با هم در هتل شراتون شهر تورنتو به گفتگو نشستند و سپس هری به قرار بعدی خود رفت که حضور در چالش رانندگی با جگوار لندرور بود. پرنس هری ۳۳ ساله کت و شلوار آبی تیره رنگ به تن داشت و ملانیا ترامپ ۴۷ ساله نیز یک دست کت و دامن شلواری سیاه و سفید چهارخانه از برند دیور پوشیده بود.

دیدار ملانیا ترامپ و شاهزاده هری ولز

دیدار ملانیا ترامپ با شاهزاده هری در تورنتو

در گفتگوی کوتاهی که بین آنها رد و بدل شد، خانم ترامپ از او برای حضورش تشکر کرد و هری نیز از او پرسید که آیا مدت طولانی در کانادا خواهد ماند و سپس هر دو آنها در مورد موفقیت و روند “بازی های اینویکتس” به گفتگو پرداختند. ملانیا اولین نفری است که به نمایندگی از کشور ایالت متحده برای این رویداد ورزشی به کانادا وارد شده و البته اولین سفر خارجی او به تنهایی و همچنین اولین دیدار یکی از اعضای خانواده ترامپ با اعضای خانواده سلطنتی انگلستان پس از انتخابات، محسوب می شود.

تیپ ملانیا ترامپ و پرنس هری

اولین دیدار ترامپ با یکی از اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا

گرچه این اولین رودررویی خانواده ترامپ با خانواده سلطنتی نیست. در سال ۲۰۰۵ ترامپ و همسرش که آن زمان زوج تازه ازدواج کرده بودند در طول یک مهمانی که در موزه هنر مدرن در نیویورک سیتی برگزار شده بود، با پدر هری، پرنس چارلز دیدار کرده بودند. هر دو آنها نیز قرار است پیش از مراسم افتتاحیه، با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ملاقات کنند.

اولین گفتگوی بین یکی از اعضای خانواده ترامپ با خانواده سلطنتی بریتانیا

همچنین قرار است بانوی اول ایالت متحده میزبان یک مهمانی برای اعضای تیم شرکت کننده امریکا در این بازی ها باشد.

ابداع بازی های سبک پارالمپیک اینویکتس توسط شاهزاده هری

“بازی های اینویکتس” بازی های بین المللی سبک پارالمپیک است که توسط شاهزاده هری ولز ابداع شد و نیروهای ارتشی زخمی و بیمار در این مسابقات ورزشی که شامل “بسکتبال با ویلچر” ، “والیبال نشسته” و… می شود ، شرکت می کنند.

استقبال کانادایی ها از پرنس هری

نام این بازی ها نیز از کلمه لاتین اینویکتس به معنای “شکست ناپذیر” برگرفته شده است. سخنگوی ملانیا نیز در مورد علت پیش قدم شدن ملانیا برای حضور در افتتاحیه این مسابقات اظهار داشت که وی احترام زیادی برای این افراد قائل است و احساس می کند هر روز باید از آنها و خانواده هایشان تقدیر شود.

  

ملانیا ترامپ هنگام رسیدن به کانادا

شاهزاده هری ولز

دیدار هری با جانبازان شرکت کننده در این مسابقات

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-09-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :