اولین عکس از دوقلوهای زوج معروف خواننده بیانسه و جی زی

اولین عکس از دوقلوهای زوج معروف خواننده بیانسه و جی زی اختصاصی سایت نیک صالحی

دوقلوهای بیانسه و جی زی ، بیانسه و جی زی برای اولین با هر سه فرزندشان از جمله دوقلوهای جدیدشان در بین عموم مشاهده شدند.

دوقلوهای بیانسه و جی زی

دوقلوهای بیانسه و جی زی | دوقلوهای زوج معروف بیانسه و جی زی به نام های رومی و سِر پنج ماه پیش به دنیا آمدند ولی تاکنون عکسی مشخصی از آنها در بین عموم وجود نداشت. به گزارش نیک صالحی ولی برای اولین بار عکسی از آنها در کنار والدین مشهورشان منتشر شده در حالی که از هوای گرم عمارت ساحلی خود در میامی- فلوریدا لذت می برند.

دوقلوهای بیانسه و جی زی

بیانسه و پسر کوچکش “سِر”

در این عکس ها خواننده ۳۶ ساله آهنگ  “Halo” پسرش سِر را در آغوش دارد و مادرش تینا نولز دخترش “رومی” را بغل کرده است. همچنین در عکس دیگری می توان رومی را در آغوش دیگر مادربزرگش گلوریا کارتر (مادر جی زی) مشاهده کرد. در این روز همچنین دختر پنج ساله شان بلو آی وی و شوهر بیانسه، جی زی رپر ۴۷ ساله نیز دیده می شود. این خانواده به دلیل کنسرت جی زی در روز شنبه شب در میامی حضور داشتند.
دوقلوهای بیانسه و جی زی

گلوریا کارتر ، مادر رپر معروف جی زی و نوه اش “رومی”

دوقلوهای بیانسه و جی زی “سر” و “رومی”

اگرچه بیانسه مدت کوتاهی پس از به دنیا آمدن دوقلوها ، به گزارش نیک صالحی عکسی از نوزادهایش در اینستاگرام منتشر کرد ولی این اولین عکسی است که در بین عموم از آنها گرفته شده است. وی یک پیراهن گلدار به تن داشت که به خوبی با محیط گرمسیری آنجا مطابقت پیدا کرده بود و یک پیراهن آبی نیز دور کمر خود بسته بود. او بدون آرایش بود و موهای رنگ روشن خود را به شکل یک گره بزرگ بالای سر بسته و از چندین گوشواره و گردنبدهای طلای زرد استفاده کرده بود.

دوقلوهای بیانسه و جی زی

بیانسه و مادرش تینا نولز و دوقلوها سر و رومی

تینا مادربزرگ رومی نیز او را محکم بغل کرده بود و بعدا در حالی که یک پاپیون سفید نیز روی سر او زده بودند در آغوش مادر جی زی مشاهده شد. جی زی اخیرا در مورد اینکه چطور او و همسرش این دو نام را برای دوقلوها انتخاب کرده اند صحبت کرده است:
دوقلوهای بیانسه و جی زی

رپر معروف جی زی

فرزندان بیانسه و جی زی

“رومی شاعر مورد علاقه ماست ، بنابراین نام دخترمان را رومی گذاشتیم” ” سِر (Sir) به معنی آقا ، او درست مانند این لفظ به نظر می رسد، پس این نام را نیز برای پسرمان انتخاب کردیم.”

دوقلوهای بیانسه و جی زی

بلو آی وی کارتر دختر پنج ساله جی زی و بیانسه

در اوایل این ماه نیاز تایید شد بیانسه در نقش شخصیت” نالا” در فیلم جدید اکشن با اقتباص از انیمیشن “شیر شاه” را بازی خواهد کرد و کمپانی دیزنی در صفحه شخصی خود در توئیتر این موضوع را تایید کرد.
دوقلوهای بیانسه و جی زی

بیانسه و جی زی و دخترشان بلو آی وی

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :