دوخت یک لباس عروس اورژانسی در عرض نیم ساعت!

دوخت یک لباس عروس اورژانسی در عرض نیم ساعت!اختصاصی سایت نیک صالحی

دوخت لباس عروس در نیم ساعت ، یک بوتیک لباس عروس به صورت فوری برای یک عروس در عرض نیم ساعت لباس تهیه کرد.

دوخت لباس عروس در نیم ساعت

دوخت لباس عروس در نیم ساعت | از یک بوتیک لباس عروس در خواست شد تا در عرض تنها نیم ساعت برای یک عروس لباس تهیه کند. به گزارش نیک صالحی این بوتیک یک تماس فوری و وحشت زده از طرف عروس ۳۷ ساله ناتالی لوت و داماد مایکل جان کورکوران دریافت کرد. آنها توضیح دادند که خیاط، لباس را حتی در آخرین لحظات نزدیک به عروسی به آنها نرسانده و اکنون عروس بدون لباس عروس باقی مانده است. تیم این بوتیک از جمله خیاطان “ریانون” و “آن”  به سرعت دست به کار شده و چند دست لباس و یک چرخ خیاطی را داخل ماشین گذاشته و به تالار عروسی رفتند.

دوخت لباس عروس در نیم ساعت

لباس عروسی که در عض نیم ساعت تهیه شد

دوخت لباس عروس در نیم ساعت

تنها ۳۰ دقیقه وقت تا شروع مراسم عروسی باقی بود، آنها پس از رسیدن او را دیدند که به جای پوشیدن لباس از پیش تعین شده، لباس ساده ای به تن دارد. این عروس ریزنقش لباس ساتن سفیدی از طراحی های “پرونویس” به تن کرد که به اندام او برازنده بود ولی نیاز به تغییرات اساسی و فوری داشت. و در حالی که این تیم تنها نیم ساعت برای آماده کردن لباس برای این عروس وقت داشتند در نهایت او توانست با کمی تاخیر به مراسم خود برسد. ناتالی توضیح داد که او در روزهای نزدیک به روز عروسی به طور مداوم سعی در تماس برقرار کردن با خیاط را داشته است.

دوخت لباس عروس در نیم ساعت

عروسی که تا دقایق مانده به مراسم ازدواجش بدون لباس عروس باقی مانده بود

نامعلوم ماندن سرنوشت لباس عروس اصلی

او گفت: “من هنوز هم نمی دانم چه اتفاقی برای لباس اصلی افتاده. من از ده روز جلوتر پرو نهایی لباس را انجام دادم و به من گفته شد لباس در روز پنج شنبه یا جمعه و پیش از عروسی حاضر خواهد شد و با من تماس می گیرند.” پس از آنکه تا جمعه خیاط ها با او تماس نگرفتند ، او وحشت زده چندین بار با آنها تماس گرفت. “من ده ها مرتبه تماس گرفتم و چندین پیام صوتی برای آنها گذاشتم. مایک حتی شخصا به محل رفت ولی مغازه آنها بسته بود و هیچ پیغامی نیز روی درب دیده نمی شد.” “خواهران من از فرانسه برای شرکت در عروسی آمده بودند، آنها تا آخر شب و نزدیک صبح عروسی در کنار مغازه منتظر ماندند ولی اصلا خبری از آنها نشد.”

دوخت لباس عروس در نیم ساعت

دوخت لباس عروس اورژانسی و بسیار فوری

تصمیم فوری برای تهیه لباس عروس دیگر

ناتالی تصمیم گرفت اوضاع را در دست بگیرد و دیگر به آن لباس فکر نکند. او درست نیم ساعت قبل از شروع مراسم، با یک بوتیک لباس عروس تماس گرفت و از آنها درخواست کمک فوری کرد. در حالی که تفاوت زیادی بین دو لباس وجود دارد- لباس اصلی یک لباس عروس گیپور سبک سنتی بود در حالی که لباس عروسی که این بوتیک برای عروس تهیه کرد یک لباس مدرن محسوب می شد و ناتالی از نتیجه نهایی این لباس راضی بوده و تصدیق کرد که اکنون حاضر به تغییر آن نیست. او پس از آماده شدن لباس، از خوشحالی گریه کرد. او در این مورد گفت: “لباس زیبا بود و تفاوت بسیار زیادی با لباسی داشت که من فکر می کردم قرار است بپوشم. بسیاری از مردم می گفتند که در این لباس فوق العاده به نظر می رسم و باور نمی کردند این لباس اصلی نبوده!”

   دوخت لباس عروس در نیم ساعت

دوخت لباس عروس در نیم ساعت

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-10-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو