دختر هندی الاصل با شباهت باورنکردنی به دختران اروپایی!

دختر هندی الاصل با شباهت باورنکردنی به دختران اروپایی! اختصاصی سایت نیک صالحی

دختر هندی شبیه اروپایی ها ، یک دختر هندی الاصل با والدین هندی چهره ای بسیار متفاوت و شبیه دختران اروپایی دارد.

دختر هندی شبیه اروپایی ها

دختر هندی شبیه اروپایی ها ، زن جوانی که از والدین هندی زاده شده به طور تعجب برانگیزی دارای پوست سفید و کک و مک است و در تمام طول زندگی اش مردم با تصور اینکه او بیمار است او را مورد آزار و اذیت قرار می دادند. به گزارش نیک صالحی پوجا گاناترا ۲۴ ساله در بمبئی به دنیا آمده و دارای موهای قرمز ، چشمان سبز و پوست سفید است و چهره او بیشتر از آنکه شبیه مردم هند باشد، اروپایی به نظر می رسد.

دختر هندی شبیه اروپایی ها

دختر هندی ۲۴ ساله با پوست سفید و موهای قرمز

چهره اروپایی دختر هندی

ولی در حقیقت او زاده یک والدین هندی است و حتی آنها وقتی نوزادشان به دنیا آمد تصور کردند پوست سفید او ناشی از یک نقص مادرزادی است و هیچ نمی دانستند چرا فرزندشان چهره ای غیرمعمول دارد و حتی در کودکی پس از بیشتر شدن کک و مک ها او را چندین بار از ترس آنکه دچار بیماری پوستی است به بیمارستان رساندند. تصور می شود چهره خانم گاناترا ریشه در یکی از اجداد گذشته اش داشته باشد ولی این مسئله باعث شده او در زادگاهش احساس غریبه ها را داشته باشد چرا که هندی ها به او خیره می شوند و با تصور اینکه او توریست است می خواهند با او عکس بگیرند.

دختر هندی شبیه اروپایی ها

پوجا گاناترا در کنار والدینش

گفته می شود دلیل این اتفاق پدیده ای به نام “نیاسانی” (شباهت به گذشتگان) است که در طی آن ژن هایی که سالیان دراز خاموش باقی مانده اند ، دوباره به تکامل بازگشته اند. به دلیل چهره غیرهندی او ، غریبه ها اغلب پس از آنکه متوجه می شوند او هندی صحبت می کند شوکه می شوند و یا از آنجا که تصور می کنند او توریست است سعی می کنند اجناس را با قیمت بالاتر به او بفروشند.
دختر هندی شبیه اروپایی ها

چهره متفاوت دختر هندی شبیه دختران اروپایی

دختر هندی شبیه اروپایی ها

به ویژه پوجا در دوران نوجوانی بیشتر تحت فشار قرار داشت و مورد آزار قرار می گرفت چرا که فاقد استانداردهای زیبایی هندی بود. پس از به دنیا آمد پوجا، والدین او با تصور اینکه کودکشان دچار بیماری پوستی است ، تصمیم گرفتند فرزند دیگری به دنیا نیاورند تا قادر به تامین هزینه های درمان دخترشان باشند. درحالی که راجش پدر ۵۱ ساله این دختر ، پوستی تیره و درکل چهره ای هندی مانند دارد ، مادر او هماکسی ۴۶ ساله تا حدی پوست روشن تری دارد و کمی نیز دچار کک و مک است.

دختر هندی شبیه اروپایی ها

دختر هندی با چشمان سبز و موهای قرمز در دوران کودکی

با در نظر گرفتن این موضوع که هندوستان مستعمره کشورهای دیگر بوده و بریتانیا نیز بیش از ۱۰۰ ها سال در آنجا حکمرانی کرده ، احتمال وجود اجداد بریتانیایی برای او بسیار محتمل است.
دختر هندی شبیه اروپایی ها

مقایسه چهره این دختر هندی الاصل با مادرش

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :