دختر و همسر سابق تام کروز در حین تماشای مسابقه بسکتبال

دختر و همسر سابق تام کروز در حین تماشای مسابقه بسکتبال اختصاصی سایت نیک صالحی

دختر تام کروز و مادرش ، کتی هولمز همسر سابق تام کروز و دخترشان سوری کروز با یکدیگر در استادیوم مشغول تماشای مسابقه بسکتبال مشاهده شدند.

دختر تام کروز و مادرش

دختر تام کروز و مادرش ، سه ماه از علنی شدن ارتباط کتی هولمز ۳۸ ساله با بازیگر معروف جمی فاکس می گذرد و آنها به تازگی تولد ۵۰ سالگی جمی را جشن گرفته اند. به گزارش نیک صالحی ولی روز شنبه کتی زمانی را صرف دختر کوچکش سوری کروز کرد و با او به تماشای مسابقه بسکتبال اوکلاهاما سیتی تاندر در مقابل نیویورک نیکس نشست. همسر سابق تام کروز و دختر ۱۱ ساله شان بیشتر از همیشه با هم صمیمی به نظر می رسیدند و درحالی که به هم تکیه داده بودند ، مشتاقانه بازی را دنبال می کردند.

دختر تام کروز و مادرش

دختر و همسر سابق ستاره معروف سینما تام کروز

مادر و دختر مشهور هالیوودی

تعجبی نداشت که سوری چتری های مویش را با یک پاپیون صورتی روشن به عقب سنجاق زده بود چرا که او اغلب روی موهایش از انواع اکسسوارهای مو استفاده می کند. دختر ستاره سینما همچنین یک کاپشن پفی به رنگ صورتی به تن داشت که روی آن طرح هایی از کفش دوزک دیده می شد و یک شالگردن نیز دورگردنش بسته بود. مادرش کتی نیز تیپ شیکی متشکل از یک پیراهن طرح دار سفید و مشکی به تن داشت و آن را با بوت های زرشکی ست کرده بود و یک کمربند بزرگ قهوه ای نیز دیگر اکسسوار او را تشکیل می داد.

دختر تام کروز و مادرش

ارتباط بسیار نزدیک دختر تام کروز با مادرش

دختر تام کروز و مادرش

کتی هولمز در مصاحبه با مجله Town and Country  گفته بود دخترش مهمترین شخص دنیا برای اوست و همیشه سعی می کند در همه حال در کنارش حضور داشته باشد. در ماه فوریه او در گفتگو با این مجله گفت: “فرزندم مهمترین شخص برای من است و تربیت و بزرگ کردن او مهمترین کار فعلی من است.” “بسیار مهم است که من برای او حضور داشته باشم و او دوران کودکی ثابت و معصومانه خود را داشته باشد. موهبت بسیار بزرگی برای من است ولی هیچ چیز در دنیا بهتر از دیدن موفقیت فرزندتان نیست.”

دختر تام کروز و مادرش

تیپ کتی هولمز در حین تماشای مسابقه بسکتبال

از اگوست سال ۲۰۱۳ شایعات زیادی پیرامون ارتباط کتی هولمز و جمی فاکس وجود داشت ولی آنها تا جایی که می توانستند ارتباط خود را سال ها از رسانه ها پنهان نگاه داشته و اصرار داشتند که تنها دوست هستند. تا آنکه اخیرا عکس هایی از آنها در حالی که دست یکدیگر را در بین عموم گرفته بودند، در حین قدم زدن در کنار ساحل مشاهده شدند.
دختر تام کروز و مادرش

کتی هولمز و دخترش سوری در حین تماشای مسابقه بسکتبال

ادعا می شود کتی به علت یکی از توافق نامه های ضمن طلاق با همسر سابقش تام کروز مبنی بر عدم رابطه علنی با کسی به مدت پنج سال پس از طلاق ، نامزدی خود را تاکنون پنهان نگه داشته بود. در سال ۲۰۰۵ تام کروز و کتی هولمز پس از هفت ماه آشنایی با هم نامزد شده و در یک مراسم عروسی باشکوه در ایتالیا با هم ازدواج کردند ولی پس از شش سال زندگی مشترک، از یکدیگر طلاق گرفتند. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :