جنجالی شدن دختر ایرانی با گریم عروس مرده در رسانه های خارجی

جنجالی شدن دختر ایرانی با گریم عروس مرده در رسانه های خارجی اختصاصی سایت نیک صالحی

دختر ایرانی شبیه عروس مرده ، دختر ایرانی ۱۹ ساله به دلیل داشتن گریم و چهره ای شبیه عروس مرده تبدیل به سوژه رسانه ای شده است.

دختر ایرانی شبیه عروس مرده

دختر ایرانی شبیه عروس مرده | سحر تبر دختر ۱۹ ساله ایرانی به دلیل چهره “زامبی” شکل و شباهت زیاد به شخصیت کارتونی “عروس مرده” که گفته می شود ناشی از فرایند چندین عمل جراحی برای شبیه شدن به آنجلینا جولی بوده ، از دو سه روز گذشته تاکنون تبدیل به سوژه داغ رسانه ها از جمله رسانه های خارجی شده است. به گزارش نیک صالحی امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که هواداران سلبریتی ها خود را حتی به تیغ چاقوی جراحی می سپارند تا خود را شبیه شخصیت دلخواهشان کنند ولی در حالی که بیشتر آنها در نهایت دارای خصوصیات عروسکی روی صورت خود می شوند، این دختر تهرانی تبدیل به شخصیت انیمیشنی “عروس مرده” ساخته تیم برتون شده است.

دختر ایرانی شبیه عروس مرده

دختر ایرانی شبیه شخصیت عروس مرده

عمل های دختر جوان برای شبیه شدن به آنجلینا جولی

حتی بسیاری او را کاملا با این شخصیت مقایسه می کنند و البته با دیدن برخی از تصاویری که او در صفحه شخصی خود منتشر کرده می توان دلیل این امر را درک کرد. کاملا مشخص است سحر از گریم و لنزهای چشمی ترسناک برای شبیه تر کردن خود به این شخصیت استفاده می کند ولی خصوصیاتی نظیر استخوان های مشخص گونه ، لب های حجیم و بینی او به نظر می رسد خصوصیات واقعی او باشد.

دختر ایرانی شبیه عروس مرده

شخصیت کارتونی “عروس مرده”

طبق گفته خبرگزاری “العربیه” ، سحر خود را یکی از بزرگترین هواداران آنجلینا جولی می داند وهر کاری را برای شبیه شدن به این بازیگر هالیوودی انجام می دهد. ادعا می شود وی ۵۰ عمل جراحی از جمله استخوان گونه ، پرتز لب ، آرواره تیز برای شبیه شدن به خصوصیات سمبلیک صورت آنجلینا جولی انجام داده است. همچنین اگر فکر می کنید جراحی پلاستیک کافی نبوده ، ظاهرا سحر یک رژیم غذایی سخت اتخاذ کرده تا وزن خود را در حدود ۴۰ کیلوگرم نگه دارد.
دختر ایرانی شبیه عروس مرده

سوژه شدن دختر ایرانی در رسانه های خارجی

دختر ایرانی شبیه عروس مرده

ولی چیزی که در مورد این ادعاها ظن برانگیز به نظر می رسد این است که برخی از عکس های اینستاگرام او با عکس های مشابه عروس مرده بسیار متفاوت است. بله ممکن است او عمل جراحی بینی و یا پرتز لب انجام داده و به راستی بسیار لاغر باشد ولی تغییر شکل او بدون لنزهای چشمی و گریم سنگین ، چندان شدید به نظر نمی رسد. البته نمی توان تمام این ادعاها در مورد سحر را تایید کرد چرا که مطالب و مقاله های های موجود در رسانه ها همگی بازنشرهای متفاوت از یک مطلب یکسان است.

دختر ایرانی شبیه عروس مرده

دختر ایرانی با گریم عروس مرده

دختر ایرانی شبیه عروس مرده

رژیم غذایی سخت سحر تبر دختر ایرانی

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :