دختری با شباهت فوق العاده چشمگیر به ستاره معروف آنجلینا جولی

دختری با شباهت فوق العاده چشمگیر به ستاره معروف آنجلینا جولی اختصاصی سایت نیک صالحی

دختری شبیه آنجلینا جولی ، دختری که شباهت بسیار زیادی به ستاره معروف آنجلینا جولی دارد

دختری شبیه آنجلینا جولی

دختری شبیه آنجلینا جولی | احتمال اینکه چهره مارا تیگن به نظرتان آشنا برسد، بسیار زیاد است. تا آنجا که می دانیم او هیچ نسبت خویشاوندی نیز با کریسی تیگن (همسر خواننده معروف جان لجند) ندارد ولی به دلیل این نام خانوادگی توانسته اعتبار زیادی به دست آورد. به گزارش نیک صالحی او همچنین در تبلیغات برند آرایشی میلانی و همچنین مایوهای برند فرانکی شرکت داشته است. ولی در کنار آنها به دلیل حضور در تبلیغات برق لب برند آرایشی کایلی جنر (خواهر کوچک کیم کارداشیان ) به شهرت بیشتری دست یافت. همچنین در بیوگرافی موجود ، وی را مدلی اهل ویلهلمانیا معرفی می کنند.

آنجلینا جولی (راست) و مارا تیگن (چپ)
دختری شبیه آنجلینا جولی و یکی از دوستان خواهر کیم کارداشیان

گفته می شود مارا تیگن با کایلی جنر ستاره مستند خانوادگی “همراه با خانواده کارداشیان” دوستی نزدیکی ندارد و از قضا چهره دوست کایلی شباهت زیادی به جولی مشهور دارد. با نگاهی دقیق تر به عکس هایی که او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است می توان مشاهده کرد که به گزارش نیک صالحی او چهره ای کاملا شبیه ستاره معروف آنجلینا جولی دارد.(و ما تصور می کنیم مارا خودش نیز همین طور فکر می کند!)

ستاره معروف آنجلینا جولی

از زمانی که برخی وب سایت های خبری معروف متوجه این شباهت شده اند، به نظر می رسد خود او نیز به این موضوع علاقمند شده است و یا شاید حداقل از جمله طرفداران جولی باشد. او در ژوئن سال ۲۰۱۵ عکسی از آنجلینا جولی در صفحه اش منتشر کرد و تولد او را تبریک گفت. وی در کنار عکس نوشت: “تولدت مبارک خانم همه چیز تمام”

مارا تیگن – دختری شبیه آنجلینا جولی
شباهت دیدنی بین مدل ۲۲ ساله و آنجلینا جولی

البته این مدل ۲۲ ساله اولین فردی نیست که چهره ای شبیه این بازیگر برنده اسکار دارد ولی به راستی شباهت او بسیار قابل توجه و چشمگیر است و با دیدن عکس های منتخب از این دختر شما نیز به این نتیجه خواهید رسید. چشمان روشن این مدل با مژه های رو به بیرون گویی آنجلینا را درون آینه نشان می دهد، همچنین این دو نفر هر دو پیشانی و لب های مشابهی دارند.

شباهت دیدنی و بسیار جالب یک مدل به چهره بازیگر معروف آنجلینا جولی

دختری با شباهت باورنکردنی به ستاره معروف هالیوودی آنجلینا جولی

مارا تیگن با چهره ای بسیار شبیه به بازیگر سینما جولی موجب حیرت شده است

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-08-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :