وضعیت عجیب دختری که اشک بنفش از چشم او خارج می شود!

وضعیت عجیب دختری که اشک بنفش از چشم او خارج می شود! اختصاصی سایت نیک صالحی

دختری با اشک بنفش ، چشم زن جوان کانادایی پس از خالکوبی اشک بنفش ترشح می کند و حتی بینایی او را دچار مشکل کرده است.

دختری با اشک بنفش

دختری با اشک بنفش | زن جوانی اهل کانادا با استفاده از تجربه شخصی خود مردم را واداشته که اگر قصد انجام خالکوبی چشم دارند درباره آن تحقیق کرده و دوباره روی تصمیم شان فکر کنند. در مورد او فرآیند خالکوبی منجر به تار شدن دید چشم سمت چپ او و سرازیر شدن اشک بنفش از آن شده است. به گزارش نیک صالحی کت گالینجر اهل اوتاوا- کانادا می گوید وقتی تصمیم گرفت چشمش را خالکوبی کند، هرگز تصور نمی کرد تاوان آن بینایی اش باشد. مدت کمی پس از رنگ کردن سفیدی چشم چپش به رنگ بنفش، این خانم ۲۴ ساله متوجه شد که رنگ بنفش از چشمش ترشح می شود.

دختری با اشک بنفش

دختری که اشک بنفش از چشمش سرازیر می شود

دختری با اشک بنفش بر اثر خالکوبی چشم

او به بیمارستان رفت و پزشکان از قطره های چشمی آنتی بیوتیک برای او استفاده کرده و وی را به خانه فرستادند. متاسفانه پس از آن مشکل او بدتر شد. چشمانش از شدت تورم بسته شد و پس از آنکه پزشکان از استروئید برای علائم او استفاده کردند، خالکوبی در اطراف قرنیه متورم شد و بر بینایی او اثر گذاشت. این زن  جوان اخیرا به گزارشگران گفته تاکنون صدها دلار برای این مشکل هزینه کرده است و با وجود آنکه تورم و درد کاهش پیدا کرده ولی بینایی چشم چپ او هنوز مانند قبل نیست.او می گوید رنگ حدقه چشم او از قبل روشن تر شده ولی ممکن است رنگ خالکوبی باشد که در اطراف چشم او در حرکت است. پزشکان به خانم گالینجر گفته اند که چشم های او به طور دائم از این وضعیت تاثیر گرفته ولی او امیدوار است با جراحی از بدتر شدن این وضعیت جلوگیری کرده و یا حتی آسیب چشم او بهبود پیدا کند.

همچنین بخوانید :  پادشاه سابق مالزی همسرش ملکه زیبایی روسیه را طلاق داد

دختری با اشک بنفش

 زنی که پس از خالکوبی دچار تاری دید و اشک بنفش شده است

اشتراک گذاشتن روند وضعیت چشم برای اخطار به مردم

او شروع به اشتراک گذاشتن عکس ها و ویدئوهایی از روند وضعیت چشمش کرده و به مردم هشدار می دهد که قبل از انجام این کار دوباره به آن فکر کرده و سابقه کار فرد تاتوکار را بیشتر بررسی کنند. وی در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشته: “فقط احتیاط کنید و قبل از هر کاری تحقیق کنید. نمی خواهم این اتفاق برای شخص دیگری رخ دهد.” خانم گالینجر در مورد وضعیت خود معتقد است که بر اثر “عدم حل شدن جوهر” در طول تزریق این مشکل ایجاد شده و وی در طول دوره نقاهت هیچ کار اشتباهی انجام نداده است.

دختری با اشک بنفش

این زن کانادایی با انتشار عکس های خود سعی دارد نسبت به خالکوبی چشم به مردم اخطار دهد

اخطار پزشکان نسبت به خالکوبی چشم

او همچنین نوشته: “برخی از اطرافیان شاهدند که مراقبت های بعد خالکوبی من خوب بود . من سه بار بیمارستان بودم، هیچ گونه حیوان خانگی نیز ندارم که از آنها موجب عفونت و … شود. پیش از هر کاری با چشمم نیز دست هایم را به خوبی می شستم.” با وجود اخطارهای متعدد چشم پزشکان در مورد خطرات تاتو کردن چشم، ولی این نوع تاتو در سال های اخیر محبوبیت زیادی یافته است.

   دختری با اشک بنفش

دختری با اشک بنفش

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :