زیبایی طبیعی جین سیمور بازیگر پزشک دهکده در ۶۷ سالگی

زیبایی طبیعی جین سیمور بازیگر پزشک دهکده در ۶۷ سالگی اختصاصی سایت نیک صالحی

جین سیمور بازیگر معروف پزشک دهکده با تیپ صورتی در یک مراسم اهدای جوایز زیبایی در کالیفرنیا شرکت کرد.

جین سیمور پزشک دهکده

جین سیمور پزشک دهکده ، جین سیمور بازیگر ۶۷ ساله سریال معروف “پزشک دهکده” روز یکشنبه در فرش قرمز چهارمین مراسم اهدای جوایز زیبایی هالیوود که در کالیفرنیا و در کلوب شبانه اوالون هالیوود برگزار شد، شرکت کرد. به گزارش نیک صالحی بازیگر نقش مایکلا کوئین در این مراسم یک پیراهن مجلسی دکلته صورتی رنگ همراه با چین هایی در قسمت کمر پوشیده بود و آن را با انگشتر، گوشواره و دستبند الماس و کفش های نقره ای ست کرده بود. این مراسم لوکس علاوه بر این ستاره هالیوودی، میزبان مهمانان معروف دیگری از جمله بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی اش سام اصغری، خواننده جوان تیناشه، ماری اوسموند، دانای گوریا و کت گراهام بود.

جین سیمور پزشک دهکده

تیپ صورتی جین سیمور در مراسم اهدای جوایز زیبایی هالیوود

مصاحبه جدید با جین سیمور

جین سیمور هفته پیش پس از اعلام آنکه قرار است دوباره در ۶۷ سالگی به صفحات مجله معروف پلی بوی بازگردد، خبرساز شد. این مجله سبک زندگی مردانه یکی از مجلات قدیمی و معروف است که برای داشتن عکس پرتره عریان یا نیمه عریان از مانکن ها در برخی از صفحاتش شناخته شده است. عکس این بازیگر پیش از این در طی سال های ۱۹۷۳ تا ۱۹۸۷ در این مجله چاپ شده بود و اکنون وی می گوید با بالا رفتن سنش حتی اعتماد به نفسش نیز بیشتر شده است.

جین سیمور پزشک دهکده

مصاحبه جدید با جین سیمور در مجله پلی بوی

جین سیمور پزشک دهکده

او می گوید:”آزادی بزرگی است که تا جایی که عمر دارم زندگی می کنم. همان طور که زمانی پدرم می گفت: من در پوست خودم راحتم و سعی نمی کنم چیزی را به کسی ثابت کنم.” “وقتی جوان تر باشید، ممن است فکر و ذکرتان این باشد: “به من نگاه کنید” و سعی می کنید بی نقص به نظر برسید ولی من سعی ندارم که کسی به من نگاه کند.” او در ادامه صحبت هایش گفت اکنون حتی بیش از زمان جوانی اش احساس جذابیت می کند و ذهن دیروزش همانند این بود که بگوید: “خدای من، من باید جذاب باشم- این دیگه چیه؟!”

جین سیمور پزشک دهکده

یک عکس قدیمی زیبا از دوران دانشجویی جین سیمور در سال ۱۹۶۹ و زمانی که هنوز از نام اصلی خود “جویس فرانکنبرگ” به جای نام هنری اش استفاده می کرد.

بازیگر پزشک دهکده در یک مجله افشا کرده بود که وی به زیبایی طبیعی معتقد است و پس از پا به سن گذاشتن به انواع عمل جراحی پلاستیک و یا تزریق بوتاکس رو نیاورده است. “من هیچ کدام از این ها را انجام ندادم… بنابراین من هنوز شبیه “خودم” هستم. شاید بگویم هرروز وسوسه می شوم ولی بعد با دیدن افرادی را که می شناختم ولی اکنون “غیرقابل شناسایی” شدند، دوباره از فکر انجام این جراحی ها صرف نظر می کنم.” “من صادقانه خودم هستم و این موضوع برایم مهم است.” تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  بازیگران شبیه هم هالیوود که مدام اشتباه گرفته می شوند
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :