رمزگشایی از جنسیت فرزند سوم فوتبالیست معروف لیونل مسی

رمزگشایی از جنسیت فرزند سوم فوتبالیست معروف لیونل مسی اختصاصی سایت نیک صالحی

جنسیت فرزند سوم مسی ، همسر مسی به صورت غیرمستقیم جنسیت سومین فرزندشان را افشا کرد.

جنسیت فرزند سوم مسی

جنسیت فرزند سوم مسی | آنتونلا روکوزو همسر فوتبالیست معروف آرژانتینی لیونل مسی جنسیت فرزند جدیدشان را به صورت غیرمستقیم افشا کرد. به گزارش نیک صالحی همسر ۲۹ ساله مسی ماه گذشته با انتشار عکسی در اینستاگرام که نشان می داد همسر و دو پسر خردسالشان دستانشان را روی شکم او گذاشته اند، بارداری خود را اعلام کرد و نوشت: “خانواده پنج نفره. خوشبختیم” پس از این پست اینستاگرامی همه دنیا کنجکاو شدند که فرزند بعدی آنها دختر است یا پسر و حدس های متعددی در این مورد زده شد.

جنسیت فرزند سوم مسی

لیونل مسی ، همسرش آنتونلا روکوزو و دو فرزند خردسالشان تیاگو و ماتیو

ستاره تیم بارسلونا در انتظار سومین فرزند

شب گذشته خانم روکوزو که با بازیکن ۳۰ ساله تیم بارسلونا در یک مراسم باشکوه در شهر روساریو  ازدواج کرده است، با یک پیام تبریک تولد به پسر بزرگشان تیاگو ، به همه حدس و گمان ها خاتمه داد. او پس از انتشار عکسی از تیاگو در پیامی تولد پنج سالگی او را چنین تبریک گفت: “تولدت مبارک تیاگو. پنج سالت شد. چقدر بزرگ شدی عشق من. امیدوارم همیشه خوشحال باشی.” “تا جایی که موشک ها پرواز می کنند ، دوستت داریم.” او سپس پس از پیام از هشتگ های بلندی که اشاره به دیگر پسرشان ماتیو داشت، بدین شکل استفاده کرده بود : (#papimamimatuytuhnitoencamino #nopodemosamartemas’)

جنسیت فرزند سوم مسی

عکسی که روکوزو به مناسبت تولد پنج سالگی پسرشان منتشر کرد

جنسیت فرزند سوم مسی و آنتونلا روکوزو

با این هشتگ رسانه های آرژانتینی فورا متوجه شدند که این پیام ثابت می کند فرزند سوم آنها نیز پسر است. هشتگی که آنتونلا استفاده کرده بود چنین ترجمه می شود: “مامان و بابا ، ماتیو و برادر کوچک در راهت، بی اندازه دوستت دارند.” همسر مسی از شکل کوتاه شده و مخفف کلمه “hermanito” (برادر کوچک) به جای کلمه “hermanita” به معنی (خواهر کوچک) استفاده کرده است. گرچه برخی از کاربران نیز معتقدند آنتونلا از نوشتن این هشتگ منظور خاصی نداشته و دلیلی بر تایید جنسیت فرزندشان نیست.

جنسیت فرزند سوم مسی

لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو

همسر مسی در روز ۱۵ اکتبر، “روز مادر” در کشور آرژانتین اعلام کرد سومین فرزند خود را باردار است. باشگاه لیونل مسی در دوم نوامبر سال ۲۰۱۲ به وی اجازه مرخصی از تمرین تیم را داد تا بتواند در روز تولد اولین فرزندش در بیمارستان حضور داشته باشد. او سپس در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی فیس بوک نوشت: “من خوشبخت ترین مرد دنیام”. پسر دوم آنها ماتیو نیز در ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۱۵ در بارسلونا به دنیا آمد. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :