تولد ۱۰ سالگی دوقلوهای جنیفر لوپز در یک جشن گرانقیمت!

تولد ۱۰ سالگی دوقلوهای جنیفر لوپز در یک جشن گرانقیمت! اختصاصی سایت نیک صالحی

جنیفر لوپز تولد ۱۰ سالگی دوقلوهایش مکس و امی از همسر سابقش مارک آنتونی را در یک رستوران شیرینی معروف برگزار کرد.

جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز

جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز ، جنیفر لوپز برایش مهم نیست که بخشی از ثروت عظیمش را برای تولد فرزندانش هزینه کند. به گزارش نیک صالحی این سوپراستار معروف روز پنج شنبه تولد ۱۰ سالگی دوقلوهایش مکس و امی را در رستوران شیرینی (شوگر فکتوری) که محبوب بسیاری از ستاره های هالیوودی است برگزار کرد که هزینه این جشن ۷۵۰۰ دلار برآورد شده است.همچنین وی در این روز ۵۵۰۰ دلار انعام به کارمندان آنجا پرداخت کرد.

جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز

امی دختر ۱۰ ساله جنیفر لوپز و مارک آنتونی

دوقلوهای خواننده و بازیگر معروف جنیفر لوپز

لوپز ۴۸ ساله عکس هایی نیز از شادی و خوشگذرانی فرزندانش در روز تولدشان در حساب شخصی خود در اسنپ چت به اشتراک گذاشت. این خانواده برای گرفتن جشن، ساعت ۵ بعد از ظهر به آنجا رفته و ساعت ۹ شب آنجا را ترک کردند. بازیگر مجموعه “سایه رنگ های آبی” برای تولد دوقلوها دو کیک تولد سفارش داده بود، یکی به رنگ آبی و با تم شخصیت کارتونی معروف ماریو بروس برای پسرش مکس و دیگری یک کیک کاکائویی با تم شخصیت یک خرس کارتونی برای دخترش امی.

جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز

مکس دختر ۱۰ ساله دو خواننده معروف مارک آنتونی و جنیفر لوپز

جنیفر ویدیوهایی نیز  از دوران خردسالی دوقلوهایش در شبکه اجتماعی منتشر کرده بود و در جملاتی احساسی نوشت: “باورش بسیار سخت است که اکنون ده سال از زمانی که این دو نیروی طبیعت به زندگی من وارد شدند و برای همیشه زندگی ام را تغییر دادند، می گذرد …”
جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز

کیک تولد مکس با تم شخصیت کارتونی ماریو

جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز

“شما مرهم روح من و جوانی وجودم هستید… شما به من عشق ، زندگی و خودم را شناساندید به گونه ای که هرگز تصورش را نمی کردم …. و من برای همیشه عاشق این دو صورت زیبا خواهم بود…” او در یکی از جملاتش برای پسرش نوشت: “مکس تو قلب منی، عشق من و نور منی… تو هر روز مرا با مهربانی و مراقبتت، عشق و آگاهی ات روشن می کنی …”

جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز

کیک تولد امی با تم خرس کارتونی

“انرژی تو قابل رقابت نیست، حس شوخ طبعی تو همه اطرافیانت را به خنده وامی دارد و من در حیرت عمق درک تو از مردم و دنیا هستم… روح بزرگ من، پسر زیبای من ، تولد ۱۰ سالگی ات مبارک” “می دادنم که داری بزرگ میشی ولی همیشه نارگیل عزیزمنی” جنیفر لوپز در یک پیام دیگر برای دخترش امی نوشت: “امی تو روح منی، کودک درون من کسی که شادترین، عمیق ترین و حساس ترین موجودی است که تاکنون با او رو به رو شده ام…”
جشن تولد دوقلوهای جنیفر لوپز

عکس از خردسالی دوقلوهای مکس و امی

“و من همه چیزهای مربوط به تو را می پرستم… حس هنری تورا ، حس استقلال تو را، قدرت  و روح حساس تو را… تولدت مبارک پرنسس لطیف من.” “می دانم که داری بزرگ میشی ولی همیشه نارگیل عزیز خودمی.” جنیفر لوپز و همسر سابقش مارک آنتونی در ۲۲ام فوریه سال ۲۰۰۸ صاحب دوقلوها مکس و امی شدند ولی در آوریل ۲۰۱۲ از یکدیگر جدا شدند. تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-24 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :