تجربه شوکه کننده زن تایلندی از جراحی بینی در یک کلینیک ارزان قیمت!

تجربه شوکه کننده زن تایلندی از جراحی بینی در یک کلینیک ارزان قیمت!اختصاصی سایت نیک صالحی

جراحی بینی ناموفق ، یک زن تایلندی عکسی از جراحی زیبایی ناموفق خود در یک کلینیک ارزان قیمت را برای هشدار بقیه به اشتراک گذاشت.

جراحی بینی ناموفق

جراحی بینی ناموفق ، یک زن تایلندی که نام او افشا نشده عکس هایی از جراحی بینی ناموفق خود به اشتراک گذاشته تا به مردم اخطار دهد پیش از انجام این عمل حتما در مورد کلینیک تحقیق کنند. به گزارش نیک صالحی او در یکی از شهرهای جنوبی تایلند و در کلینیک ناشناسی که خدمات ارزان قیمتی برای جراحی بینی ارائه داده بود، تحت این عمل قرار گرفت. در این جراحی از یک ایمپلنت سیلیکونی مشابه با ایمپلنت های جراحی سینه استفاده شده بود تا نتیجه ای بهتر به دست بیاید. این زن در محل جراحی دچار عفونت شد و بدنش این عمل را پس زد و به طور شوکه کننده ای ایمپلنت از زیر پوست بینی اش بیرون زد! این زن برای درمان مجدد، به همان کلینیک مراجعه کرد ولی آنها از پذیرش او سرباز زدند و به رسانه محلی گفتند مسئولیت هیچ نوع عمل جراحی ناموفقی را برعهده نمی گیرند.

جراحی بینی ناموفق

جراحی ناموفق زن تایلندی در یک مرکز ارزان قیمت

جراحی بینی عجیب زن تایلندی

خوشبختانه، این زن از سوی یک کلینیک جراحی پلاستیک در بانکوک مورد توجه قرار گرفت و آنها به صورت رایگان ایمپلنت را از بینی این زن خارج کردند. عکس های منتشر شده از بینی این زن ایمپلنت بسیار بزرگی که از بینی او بیرون زده را نشان می دهد ولی مشخص نیست که چگونه جراحان توانستند سوراخی که روی صورت او ایجاد شده را رفع کنند و آیا اصلا این کار ممکن شده یا خیر. جراحی پلاستیک در آسیا بسیار محبوب است و بسیاری از افراد خصوصیات صورت غربی ها را برای خود ایده آل می دانند، به ویژه از آنجا که بینی اکثر جمعیت آسیایی غضروف کمتری دارد، جراحان از ایمپلنت های سیلیکونی برای ایجاد جلوه مورد نظر آنها استفاده می کنند.

جراحی بینی ناموفق

تجربه وحشتناک یک زن تایلندی از جراحی بینی

جراحی بینی ناموفق

ولی تجربه این زن تایلندی ، هشدار مهمی برای خانم هایی است که مانند او در مراکز نامعتبر به دنبال جراحی های پلاستیک هستند. نه تنها او نتیجه مطلوب خود را دریافت نکرد، بلکه اکنون روی صورت بی نقص او جای زخم نیز ایجاد شده است. این روزها کلینیک های جراحی زیبایی در تایلند با انتشار عکس هایی از تجربه وحشتناک این زن از جراحی بینی ، در مورد جستجوی مراکز ارزان قیمت به مردم هشدار می دهند و این تصاویر نیز تبدیل به سوژه کاربران در سراسر دنیا شده است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این زن بر علیه این مرکز کلینیک اقدامی قانونی انجام خواهد داد یا خیر. تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-31 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :