واکنش مادر و نامزد کریستیانو رونالدو به صورت خون آلود او!

واکنش مادر و نامزد کریستیانو رونالدو به صورت خون آلود او! اختصاصی سایت نیک صالحی

جراحت صورت رونالدو ، کریستیانو رونالدو در حین مسابقه ای که مادر و نامزدش شاهد آن بودند دچار جراحت شدید از ناحیه صورت شد.

جراحت صورت رونالدو

جراحت صورت رونالدو ، مادر و نامزد کریستیانو رونالدو روز یکشنبه پس از جراحت شدید وی در حین بازی، وحشت زده در جای خود میخکوب شدند! به گزارش نیک صالحی ستاره ۳۲ ساله پرتغالی درحین بازی تیمش رئال مادرید در برابر دپورتیوو لاکرونیا بر اثر ضربه شدید بازیکن سوئیسی فابیان شار دچار آسیب دیدگی شدید شد.

چهره جورجینا رودریگز در حین تماشای مسابقه و آسیب کریستیانو رونالدو

همچنان که خون صورت رونالدو را پوشانده بود ، مادرش دولورس و نامزدش جورجینا همچنان که در جایگاه شاهد بازی بودند، از ترس صورت خود را پوشاندند. جورجینا که به تازگی اولین فرزندش به دنیا آمده و یک کت سفید و شلوار جین مشکی پوشیده بود به نظر آشفته می رسید. مادر او نیز که به زحمت می توانست چشمانش را از زمین بردارد ، وحشت زده شاهد ماجرا بود.

مادر وحشت زده رونالدو پس از آسیب دیدن پسرش در حین مسابقه

آسیب رونالدو در بازی رئال مادرید و دپورتیوو لاکرونیا

به طور کاملا مشخصی رونالدو نگران تاثیر این جراحت روی صورت مشهورش بود چرا که فورا گوشی آیفون پزشک را قرض کرده و سعی داشت میزان آسیب صورتش را از روی تصویر منعکس شده روی آن تماشا کند و پس از مشاهده وضعیت صورتش از روی تاسف سر تکان داد. گرچه وی پس از نگاه کردن به آینه در وسط زمین، فورا با واکنش های متعدد کاربران در شبکه اجتماعی مواجه شد.

رونالدو در حین وارسی صورتش در آینه (گوشی آیفون پزشک) پس از برخورد کتانی فابیان شار به صورتش

جراحت صورت رونالدو

او با شیرجه شجاعانه و با ضربه سر توانست گل ششم این مسابقه را بزند که البته هزینه سختی داشت. کتانی فابیان شار در حین شیرجه به صورت او برخورد کرد و موجب خون آلود شدن صورت و پیراهن سفید وی شد. این بازی با نتیجه ۷ بر ۱ با پیروزی رئال مادرید به پایان رسید که دو گل را رونالدو به ثمر رساند. پیش از این بازی، با توجه به استانداردهای بالای تیم رئال مادرید، فصل وحشتناکی برای این تیم و کریستیانو رونالدو بود، چراکه رونالدو تنها چهار گل لالیگا داشت و رئال مادرید نیز در سال ۲۰۱۸ هیچ بردی به دست نیاورده بود. این برد پرگل دقیقا چیزی بود که رئال مادرید به آن نیاز داشت ، گرچه هزینه آن آسیب شدید صورت رونالدو بود!

نارضایتی و تاسف رونالدو پس از تماشای صورت خود در آینه که موجب واکنشات فراوان در شبکه اجتماعی شد

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi