جذاب ترین بازیگران مرد در مجموعه فیلم های جیمز باند!

جذاب ترین بازیگران مرد در مجموعه فیلم های جیمز باند! اختصاصی سایت نیک صالحی

جذاب ترین بازیگران جیمز باند ، بازیگران مجموعه فیلم های جیمز باند تحت یک نقشه نگاری صورت بر اساس نسبت طلایی زیبایی قرار گرفتند.

جذاب ترین بازیگران جیمز باند

جذاب ترین بازیگران جیمز باند ، بر طبق نتایج یک مطالعه، دنیل کریگ بازیگر معروف فیلم های جیمز باند به عنوان غیرجذاب ترین بازیگر مرد در فیلم های باند در تاریخ سینما شناخته شد. به گزارش نیک صالحی این بازیگر ۴۹ ساله به دلیل داشتن بینی گرد، لب های باریک و صورت پهن در پایین ترین لیست بازیگران جذاب قرار گرفت که تحت آزمایش نقشه نگاری صورت قرار گرفته بودند.

بازیگر معروف دنیل کریگ یکی از بازیگران فیلم های جیمز باند به دلیل داشتن بینی گرد و نسبتا چاق و لب های نازک کمترین امتیاز را در نسبت زیبایی به دست آورد

بازیگران مرد در مجموعه فیلم های جیمز باند

در این روش سنجش زیبایی که یونانیان باستان بنیان گزار آن بودند، صورت بازیگر معروف سر سین کانری با ۸۲٫۲ درصد با نسبت طلایی زیبایی یا عدد فی همخوانی داشت و در بالاترین لیست جذاب ترین بازیگران قرار گرفت. این تکنیک نشان می دهد چشم ها، ابروها، بینی، لب ها، چانه، آرواره و شکل صورت این بازیگر که از عکس او در سال ۱۹۶۴ برگرفته شده ، بسیار به نسبت زیبایی یونان باستان نزدیک است.

سر توماس شان کانری به لطف تقارن خوب صورتش زیباترین بازیگر جیمز باند شناخته شد

جذاب ترین بازیگران جیمز باند

سر راجر مور فقید با ۸۸٫۸ درصد نفر دوم این لیست و تیموتی دالتون با ۸۶٫۵ درصد نفر سوم و پیرس بروسنان با ۸۵٫۳ درصد نفر چهارم این لیست شناخته شد. بازیگر معروف دنیل کریگ نیز با ۸۴٫۲ درصد در پایین ترین سطح قرار گرفت. امتیاز عالی در این بررسی ۱۰۰درصد است ولی رسیدن به این درجه فیزیکی غیرممکن به نظر می رسد.

راجر جورج مور (چپ) به لطف چانه خوش فرم خود نفر دوم و تیموتی دالتون (راست) به دلیل خطوط آرواره اش نفر سوم قرار گرفت

تمام بازیگران جیمز باند تحت بررسی جدیدترین تکنیک های نقشه نگاری صورت توسط دکتر جراح جولیان دی سیلوا که از این تکنیک در جراحی های زیبایی استفاده می کند ، قرار گرفتند. به گفته این جراح: “این روش های نقشه نگاری کامپیوتری به ما اجازه می دهد که به راز زیبایی برخی چهره ها پی برده و در جراحی های زیبایی بیماران از آنها استفاده کنیم.”

ششمین بازیگر جیمز باند پیرس برازنان نفر چهارم لیست جذاب ترین بازیگران مرد جیمز باند شناخته شد

جورج لازنبی با وجود لب های خوب ، به دلیل بینی اش نفر دوم از پایین لیست قرار گرفت

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

همچنین بخوانید :  آیا این بازیگر زن اکسیر جوانی نوشیده! +عکس
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi