جانت خواهر خواننده فقید مایکل جکسون و پسر کوچکش عیسی

جانت خواهر خواننده فقید مایکل جکسون و پسر کوچکش عیسی اختصاصی سایت نیک صالحی

جانت جکسون و پسر کوچکش ،جانت جکسون همراه با پسر کوچکش در حین رفتن به یک رستوران مشاهده شد.

جانت جکسون و پسر کوچکش

جانت جکسون و پسر کوچکش | جانت جکسون خواهر خواننده فقید مایکل جکسون روز چهارشنبه پسرش را با خود برای صرف ناهار به رستوران “دی آیوی” در وست هالیوود برد. به گزارش نیک صالحی این خواننده ۵۱ ساله که اولین فرزندش را در اوایل ژانویه امسال به دنیا آورد در حالی که پسر کوچکش عیسی را در آغوش داشت و با همراهانش احاطه شده بود، به این رستوران رسید.

جانت جکسون و پسر کوچکش

عکسی از جانت جکسون ۵۱ ساله و پسر کوچکش عیسی

جانت جکسون و پسر کوچکش عیسی

او موهایش را به شکل گره بالای سر بسته و تیپی کاملا مشکی داشت ، پسرش عیسی نیز یک پیراهن جین ، شلوار ارتشی و کتانی های آدیداس پوشیده بود. پدر عیسی و شوهر سابق جانت، وسام المانع یک تاجر قطری است که در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و در ماه آوریل جدایی خود را از یکدیگر اعلام کردند.

جانت جکسون و پسر کوچکش

تیپ خواهر مایکل جکسون و پسر خردسالش هنگام رفتن به رستورانی در وست هالیوود

جانت جکسون و جرماین دوپری

اخیرا یک منبع نزدیک به او در گفتگو با خبرگزاری ای.نیوز گفته بود: “جانت واقعا اکنون در موقعیتی نیست که بتواند با شخص جدیدی آشنا شود. او فعلا فقط به دنبال پروژه های کاری جدید است.” این ستاره در حال حاضر در تور موسیقی سراسر ایالت متحده به سر می برد و بر طبق گزارش ها اخیرا با نامزد سابق خود جرماین دوپری که از سال ۲۰۱۲ تا هفت سال با هم بودند، دوباره تماس دارد ولی ارتباط آنها فقط دوستانه است.

جانت جکسون و پسر کوچکش

خواهر مایکل جکسون و پسرش از همسر قطری

یکی از نزدیکان جانت در این مورد گفته: “جرماین و جانت در تمام طول این سال ها با هم دوست بودند و هرگز کاملا از هم بی خبر نبودند. آنها در دوره ای پس از جدا شدن از هم، دیگر با هم صحبت نمی کردند ولی پس از پشت سر گذاشتن آن دوره ، دوستی خود را ادامه دادند.”

بازدید جانت جکسون از آوارگان طوفان هاروی

این خواننده معروف دو هفته پیش نیز ، پیش از کنسرت خود در هیوستون- تگزاس ، از پناهندگان طوفان هاروی که منازل خود را ترک کرده اند، بازدید کرد. او قول داده از درآمد تور اخیر خود به منظور ارائه خدمات رفاهی بیشتر به مردم آواره کمک مالی کند.

جانت جکسون و پسر کوچکش

جانت جکسون و همراهانش هنگام رفتن به رسیدن به رستوران

تور جدید وی شامل اجرای ۳۵ آهنگ برتر و پرطرفدار اوست که از سوی منتقدان تحسین های زیادی دریافت کرده است و از هفتم سپتامبر ابتدا در نیواورلئان آغاز به کار کرد.

جانت جکسون و پسر کوچکش

جانت جکسون و فرزندش عیسی

     جانت جکسون و پسر کوچکش

جانت و شوهر قطری اش وسام المانع

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :