جشن تولد ۵۹ سالگی سوپراستار معروف مدونا در کنار همه فرزندانش!

جشن تولد ۵۹ سالگی سوپراستار معروف مدونا در کنار همه فرزندانش! اختصاصی سایت نیک صالحی

تولد ۵۹ سالگی مدونا ، سوپر استار معروف مدونا در کنار همه شش فرزندش تولد خود را جشن گرفت.

تولد ۵۹ سالگی مدونا

تولد ۵۹ سالگی مدونا | سوپراستار معروف مدونا به تازگی تولد ۵۹ سالگی اش را جشن گرفته و مشخص است که هنوز با وجود گذشتن دو روز ، از یادآوری خاطرات جشن تولد باشکوهش لذت می برد. به گزارش نیک صالحی روز جمعه ، مدونا عکسی خانوادگی از خود و تمام فرزندانش یعنی پسرانش روکو و دیوید و دخترانش مرسی ، لوردس و دوقلوها استلا و ایستر منتشر کرد. مدونا شش ماه پیش استلا و ایستر را از کشور مالاوی در جنوب شرقی آفریقا به فرزندخواندگی پذیرفته است.

تولد 59 سالگی مدونا

عکسی از مدونا در کنار تمام فرزندانش در جشن تولد، از راست بالا : دخترش مرسی جیمز ، مدونا ، دیوید باندانا ، روکو ریچیاز راست پایین: دوقلوها استلا و ایستر و دختر بزرگش لوردس

تولد ۵۹ سالگی مدونا با حضور دوقلوهای جدیدش از کشور مالاوی

مادر آنها کمی پس از به دنیا آوردن آنها از دنیا رفت و پدرشان قادر به نگهداری از آنها نبود. در طول یک دهه گذشته مدونا تاکنون چهار فرزند از جمله مرسی جیمز و دیوید باندا ۱۱ ساله را از همین کشور به فرزند خواندگی پذیرفته است. او همچنین مادر اصلی دو فرزند دیگرش لوردس لئون ۲۰ ساله از همسر سابقش کارلوس لئون و روکو ریچی ۱۷ ساله از دیگر همسر سابقش، کارگردان گای ریچی است.

تولد 59 سالگی مدونا

لوردس اولین فرزند مدونا در جشن تولد ۵۹ سالگی مادرش

اختلاف و مشاجره بین مدونا و پسرش روکو

پیش از این در اوایل سال ۲۰۱۶ پسر نوجوان او روکو برای دوری از او و خارج کردن خودش از تحت سرپرستی مادرش، سوژه رسانه ها شده بود ولی اکنون با توجه به حضور او در این عکس ، به نظر می رسد مشاجره بین مادر و پسر به پایان رسیده است! این خانواده به ندرت همگی در کنار هم دیده می شوند به خصوص آنکه دختر او لوردس به دانشگاه میشیکان می رود و آنها کمتر می توانند دورهم باشند.

تولد 59 سالگی مدونا

مدونا در تولد ۵۹ سالگی اش در کنار دو تن از دوستان خود مشاهده می شود

سوتی مدونا در فراموش کردن متن ترانه آهنگ خودش

درست شب پیش از تولدش، مدونا در خواندن متن ترانه یکی از آهنگ های سال ۲۰۱۲ خود به نام “روز تولد” اشتباه کرد ولی با وجود این او در کنار کلیپی که از این اشتباه خود منتشر کرد نوشت: “وقتی کلمات آهنگ خودت یادت نمیاد… هنوز هم دختر خوشحالی ام!”

تولد 59 سالگی مدونا

تولد ۵۹ سالگی مدونا در کنار شش فرزندش

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-19 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :