تام هنکس و همسرش میزبان مراسمی در دانشگاه UCLA

تام هنکس و همسرش میزبان مراسمی در دانشگاه UCLA اختصاصی سایت نیک صالحی

تام هنکس و همسرش ، تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون طبق روال سنوات گذشته میزبان یک مراسم هنری شدند.

تام هنکس و همسرش

تام هنکس و همسرش در آستانه ۳۰امین سالگرد ازدواج خود هستند ولی هنوز شبیه زوج های تازه ازدواج کرده به نظر می رسند. تام هنکس ۶۰ ساله و همسرش ریتا ویلسون ۶۰ ساله روز دوشنبه در بیست و هفتمین مراسم سالانه “Simply Shakespeare Benefit” در دانشگاه کالیفرنیا- لس آنجلس (UCLA) شرکت کرده و ثابت کردند هنوز زوج وفادار هم هستند.

تام هنکس و همسرش

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون میزبان مراسم هنری در دانشگاه UCLA

تام هنکس و همسرش در دانشگاه UCLA

به گزارش نیک صالحی آنها همچنان که در برابر دوربین عکاسان می ایستادند مانند همیشه در کنار هم خوشحال به نظر می رسیدند. تام که تاکنون دوبار برنده جایزه اسکار شده ، یک تیپ معمولی متشکل از تی شرت یقه هفت و شلوار مشکی پوشیده بود. همسرش ریتا نیز یک پیراهن طرح دار مشکی با گل های نارنجی و سفید به تن داشت. این مراسم که از سال ۱۹۹۰ میزبانی آن را این زوج معروف به عهده دارند شامل نمایشنامه “طوفان” اثر شکسپیر می شود که توسط تام هنکس ستاره فیلم “فارست گامپ” و شماری از چهره های معروف اجرا می شود.

تام هنکس و همسرش

تیپ تام هنکس و همسرش ریتا

مراسمی برای حمایت از آثار شکسپیر

در بین این افراد ویلیام شاتنر ، مایکل چیکلیس ، کایلی مک لاکلن ستاره فیلم “توئین پیکس” و سوزانا فیلدینگ قابل ذکر هستند. این برنامه به منظور جمع آوری کمک برای “مرکز شکسپیر لس آنجلس” برگزار می شود که گفته می شود هدف آن ارتقاء سطح کیفی هنری آن و همچنین بنیان نهادن یک کمپانی جهانی شکسپیر برای میزبانی از عالی ترین استعدادهای جهانی است. همچنین این سازمان می گوید با دانشجویان، سربازان و جوامع بشردوستانه به منظور اشاعه اثرهای این نمایشنامه نویس بزرگ همکاری می کند.

تام هنکس و همسرش

تام هنکس و ریتا ویلسون در صحنه فیلم سال ۱۹۹۳ “بی خوابی در سیاتل”

درگذشته ، این مراسم از شماری از بزرگترین نام های عرصه نمایشی نظیر پائول مک کارتنی ، استیو مارتین، جولیا رابرتس و رابین ویلیام فقید استفاده کرده بود. تام هنکس و ریتا ویلسون که در سال ۱۹۸۸ پس از آشنایی در فیلم مشترک “داوطلبان” با یکدیگر ازدواج کردند از جمله معدود بازیگران هالیوودی هستند که ازدواجشان دوام بیشتری داشته است. آنها دو پسر به نام های چستر ماریون و ترومان تئودور دارند.

راز زندگی مشترک موفق تام هنکس و همسرش

ای بازیگر پیش از این در مصاحبه ای که در مورد راز زندگی مشترک طولانی وی سوال شده بود در جواب گفته : “ما راز خوشبختی با هم را از مدت ها پیش فهمیده ایم و آن این است که همیشه به هم راست بگوییم.”

تام هنکس و همسرش

این زوج معروف در روز عروسی شان در لس آنجلس – کالیفرنیا

در سال ۲۰۱۵ نیز ریتا ویلسون در مورد اینکه سرطان سینه اش یکی از مسائلی است آن دو را بیشتر به هم نزدیک کرده صحبت کرده بود. “هرگز نمی دانید واکنش همسر شما در برخورد با چنین مواردی چگونه است، من شگفت زده شدم از اینکه چقدر همسرم در این زمان مراقب من است.”

   تام هنکس و همسرش

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :