قایم باشک بازی جالب سه فرزند ایوانکا ترامپ با دامن بلند لباسش!

قایم باشک بازی جالب سه فرزند ایوانکا ترامپ با دامن بلند لباسش! اختصاصی سایت نیک صالحی

بازی کودکان ایوانکا ترامپ ، ایوانکا ترامپ تصویری از سه فرزندش مشغول قایم باشک بازی با دامن لباشش به اشتراک گذاشت.

بازی کودکان ایوانکا ترامپ

بازی کودکان ایوانکا ترامپ ، ایوانکا ترامپ عکس های بانمکی از سه فرزندش در حال قایم باشک بازی با دامن بلند لباسش منتشر کرد. به گزارش نیک صالحی دختر ۳۶ ساله دونالد ترامپ روز سه شنبه در حساب کاربری خود در توئیتر عکس آربلا ۶ ساله ، جوزف ۴ ساله و تئودور ۱ ساله را منتشر کرد در حالی که سعی داشتند در زیر دامن لباس پنهان شوند.

بازی کودکان ایوانکا ترامپ

قایم باشک بازی فرزندان ایوانکا ترامپ

او عکس مشابه دیگری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد در حالی که کوچکترین فرزندش تئودور با لباس راه راه راه در کنار پای او روی زمین نشسته بود. ایوانکا در توضیح کنار هر دو عکس به سادگی نوشته: “قایم باشک”
بازی کودکان ایوانکا ترامپ

قایم باشک بازی کودک یک ساله ایوانکا با لباسش

ایوانکا ترامپ و سه فرزندش

البته مشخص نیست ایوانکا برای شرکت در چه مراسمی این لباس مجلسی قرمز را به تن دارد ولی در هر صورت او ظاهرا اوقات شادی را با کودکانش می گذراند. روز یکشنبه نیز ایوانکا درحالی که دست دو فرزندش آرابلا و جوزف را در دست داشت در حین بیرون آمدن از خانه شان در واشینگتن دی.سی مشاهده شد. این درحالی بود که در همان زمان جارد کوشنر در یک برنامه سوال و جواب برای پاسخ دادن در مورد رویکرد دولت ترامپ نسبت به خاورمیانه شرکت کرده بود.

بازی کودکان ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ و دو فرزندش آرابلا و جوزف

ایوانکا ترامپ و فرزندانش مناسب با روز یکشنبه لباس پوشیده بودند، گرچه مشخص نبود مقصد آنها کجاست. آرابلا یک پیراهن سفید و مشکی به تن داشت و یک پاپیون روی موهایش دیده می شد و برادر کوچکش جوزف نیز یک دست کت و شلوار رسمی کوچک پوشیده بود. روز شنبه نیز درست چند ساعت پس از آنکه منابعی اظهار داشتند کوشنر یکی از مقامات مخفی است که به مشاور امنیت سابق (مایکل فلین) دستور تماس با روسیه را داده ، او به همراه همسرش ایوانکا درحین دویدن بود و یک نیشخند نیز تحویل عکاسانی داد که از آنها عکس می انداختند.
بازی کودکان ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر در حین ورزش

بازی کودکان ایوانکا ترامپ

در آن روز در حالی که این زوج با لباس های مشابه مشکی رنگ در حین بیرون آمدن از منزلشان بودند، کوشنر مستقیم به دوربین نگاه کرده و لبخند بر لب داشت. ایوانکا همچنین در همان روز عکس بانمکی از پسر خردسالش تئودور در کیسه خواب منتشر کرد و در کنار عکس نوشت: “بهترین قرار ممکن”

بازی کودکان ایوانکا ترامپ

تئودور کوچکترین فرزند ایوانکا و جارد کوشنر

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :