اولین حضور عمومی کیت میدلتون پس از اعلام بارداری سومش!

اولین حضور عمومی کیت میدلتون پس از اعلام بارداری سومش! اختصاصی سایت نیک صالحی

بارداری سوم کیت میدلتون ، کیت میدلتون برای اولین بار پس از اعلام بارداری اش در یک مراسم حضور پیدا کرد.

بارداری سوم کیت میدلتون

بارداری سوم کیت میدلتون | دوشس کمبریج کیت میدلتون برای اولین بار پس از اعلام بارداری اش در ماه گذشته دربین عموم حضور پیدا کرد. به گزارش نیک صالحی کیت ۳۵ ساله که از سی ام ماه آگوست دیده نشده بود، برای میزبانی یک مهمانی در کاخ باکینگهام برای بزرگداشت روز جهانی سلامت روانی به شوهرش پرنس ویلیام ۳۵ ساله و برادرشوهرش پرنس هری ۳۳ ساله پیوست. او در این مهمانی یک لباس آبی کمرنگ گیپور ۷۹۵ پوندی با طراحی تمپرلی لاندن به تن داشت که در قسمت شکم جذب تر به نظر می رسید.

بارداری سوم کیت میدلتون

کیت میدلتون و همسرش پرنس ویلیام

خانه نشینی مجدد کیت میدلتون در بارداری سوم

کیت به دلیل تهوع های شدید صبحگاهی که در زمان بارداری دو فرزند دیگرش پرنس جورج چهارساله و شارلوت دو ساله نیز به آن دچار شده بود، شش هفته از وظایف درباری خود مرخصی گرفته است و کاخ کنسینگتون زودتر از زمانی که برنامه داشت مجبور به اعلام این موضوع شد. یکی از دستیاران آنها افشا کرد که وی هنوز دچار همان وضعیت است ولی شرایط وی رو به بهبود رفته است. همچنین این منبع افزود، از آنجا که که کیت بسیار به موضوع این مهمانی احساس نزدیکی می کند، مصمم به شرکت در آن بود. مهمانان این مراسم نیز از جمله دکتر نیکولا بایروم حضور او در این مراسم  را با وجود شرایطش تحسین کردند.

بارداری سوم کیت میدلتون

تیپ کیت میدلتون در مراسم روز جهانی سلامت روانی

بارداری سوم کیت میدلتون

ظاهرا کاخ کنسینگتون زمانی قصد داشت این خبر را اعلام کند که وی ۱۲ هفته را پشت سر گذاشته و خطر سقط جنین کاهش پیدا کند. در حالی که احتمال دارد وی در برخی از مناسبت های رسمی شرکت کند ولی در شرایطی نیست که بتواند تمام وظایف درباری خود را انجام دهد. با وجود این کیت در این مراسم با روحیه بسیار خوبی در کنار همسر و برادر شوهرش در یکی از اتاق پذیرایی های باشکوه کاخ با مهمانان سلام و احوالپرسی کرد. کیت پیراهن آبی رنگ خود را با یک کیف کوچک مشکی ست کرده بود و آرایش او نیز ساده به نظر می رسید. علاوه بر این وی از یک جفت گوشواره الماس و یاقوت زرد به ارزش ۳۵۰۰ پوند استفاده کرده بود.

بارداری سوم کیت میدلتون

کیت میدلتون در کنار همسرش ویلیام و برادرشوهرش هری

ویلیام ، کیت و هری مدت هاست از کمپین سلامت روانی “Heads Together” حمایت می کنند ، هدف این کمپین تشویق مردم به صحبت کردن در مورد مشکلات روانی خود و یا گوش شنوا داشتن برای دیگران است. کاخ کنسینگتون در چهارم سپتامبر رسما اعلام کرد کیت میدلتون سومین فرزندشان را باردار است ولی ماه به دنیا آمدن نوزاد را افشا نکرده است و احتمال می رود وی هنوز سه ماه از بارداری اش نگذشته باشد.
بارداری سوم کیت میدلتون

پرنس هری ، برادر شاهزاده ویلیام

بارداری سوم کیت میدلتون

کیت میدلتون در حین گفتگو با مهمانان مراسم

بارداری سوم کیت میدلتون

اولین حضور کیت میدلتون پس از اعلام بارداری اش

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :