اولین مصاحبه پسر آنجلینا جولی با مجله معروف People

اولین مصاحبه پسر آنجلینا جولی با مجله معروف People اختصاصی سایت نیک صالحی

اولین مصاحبه پسر آنجلینا جولی ، پسر آنجلینا جولی و مادرش در مصاحبه ای جدید با مجله People صحبت کردند.

اولین مصاحبه پسر آنجلینا جولی

اولین مصاحبه پسر آنجلینا جولی | پسربزرگ آنجلینا جولی ، مدوکس جولی- پیت اولین مصاحبه اش را انجام داد. به گزارش نیک صالحی پسر ۱۶ ساله آنجلینا جولی و برد پیت این هفته با مجله People گفتگو کرد و تصویر مادرش نیز در جلد این شماره مجله به چاپ رسید. از آنجا که مدوکس در فیلم جدید مادرش به نام “اول پدرم را کشتند” به عنوان تهیه کننده اجرایی به مادر برنده اسکارش کمک کرده بود، بهانه ای برای گفتمان با او را پدید آورد.

مدوکس در کنار مادرش آنجلینا جولی

اولین مصاحبه پسر آنجلینا جولی

مدوکس بزرگترین فرزند آنجلینا جولی در مورد کار کردن با مادرش گفت :”او بانمک و شوخ طبع است و کار کردن با او ساده است. او اعجوبه است.” او همچنین افزود تا حد ممکن سعی می کرده تا برای صحنه مفید باشد. “من هر جایی که می توانستم سعی در کمک داشتم.” این بدین معنی است که وی در ترتیب دادن قرار ملاقات ها، کمک در فیلمنامه ، آماده کردن صحنه و … نقش داشته است.

آنجلینا جولی در اکران فیلم جدیدش در کانادا

این فیلم درام بر اساس زندگی نامه لونگ اونگ و توسط نتفلیکس ساخته شده است.

همکاری دو پسر آنجلینا جولی با او برای ساخت فیلم جدیدش

برادر کوچکتر او پکس ۱۳ ساله نیز عکاس صحنه بوده است. آنجلینا از مدوکس درخواست کرد تا با او کار کند چراکه داستان این فیلم در مورد کشور زادگاه او کامبوج است. این ستاره در سال ۲۰۰۲ وقتی او هنوز کودک بود وی را از این کشور به فرزندخواندگی پذیرفت.

آنجلینا جولی در کنار دو پسرش پکس (راست) و مدوکس

او در این مورد گفت: “مدوکس خیلی خوب خودش را می شناسد و وقتی می گوید من آماده ام، پس من می دانم که او واقعیت را می گوید.” ” او مدام به کامبوج رفت و آمد می کرد، ولی این پس از چهارماه در این کشور ماندن تمام می شد. ولی این بار او به راستی مطالعه کرد، گوش داد و تمام چیزهای فرهنگ و کشورش را جذب کرد، حتی بخش های بسیار، بسیار تاریکش را.”

آنجلینا جولی پس از طلاق از برد پیت

آنجلینا جولی همچنین در مورد وضعیت کنونی اش پس از گذشت یک سال جدایی از برد پیت صحبت کرده و مصاحبه اش را این گونه آغاز کرد: “من هم در این مدت بالا و پایین داشتم. حدس می زنم کمی قوی تر شدم.”

آنجلینا جولی در کنار دیگر فرزندانش

“همه ما دوران سختی داشتیم ولی به عنوان مادر، شما اولین مسئولیت تان فرزندان تان است. آنها در طول دوران شکل گیری خود هستند و بقیه چیزها در وهله دوم قرار دارد.” فرزندان دیگر جولی علاوه بر مدوکس ، پکس ۱۳ ساله ، زهرا ۱۲ ساله ، شایلو ۱۱ ساله و دوقلوهای نه ساله ویوین و ناکس هستند و وی اظهار داشت قبل از پذیرش نقش جدیدش که احتمالا سری جدید فیلم”ملفیسنت” باشد، با آنها مشورت کرده است.

آنجلینا جولی و فرزندانش در جشنواره فیلم تورنتو

بازیگر فیلم “نمک” گفت: “همه چیز در طول محور بچه ها خواهد بود.”

بچه ها اولویت اول جولی

“من بیشتر از یک سال است که کار نکردم چراکه آنها در خانه به من نیاز داشتند. همه چیز متوقف شد.من واقعا نشستم و با آنها صحبت کردم ،چون همه چیز بر آنها تاثیر می گذارد.هر لوکیشنی ، هر نوع پروژه ای، من باید طوری برنامه ها را تنظیم کنم که آنها بتوانند با آن کنار بیایند.”

عکس آنجلینا جولی در کاور مجله پیپل

او همچنین افزود اکنون خانواده اش تمایل دارند از وضعیت نیمه پنهان خود پس از طلاق از برد پیت خارج شده و کمی خوش باشند. “من فکر می کنم آنها دوست دارند دوباره از خود بیرون آمده و دنیا را ببینند. همه ما به نوعی دچار گرفتاری شدیم. من تصور می کنم خوب است که دوباره از لاک خود بیرون بیاییم و با هم بازی کنیم!”

  

حضور آنجلینا جولی در جشنواره فیلم تورنتو برای فیلم جدیدش

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-09-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi