آنجلینا جولی و دخترانش در افتتاحیه فیلم انیمیشنی “نان آور”

آنجلینا جولی و دخترانش در افتتاحیه فیلم انیمیشنی “نان آور”اختصاصی سایت نیک صالحی

آنجلینا جولی و دخترانش ، بازیگر معروف آنجلینا جولی همراه با دو تن از دخترانش در افتتاحیه انیمیشن جدید “نان آور” حضور پیدا کرد.

آنجلینا جولی و دخترانش

آنجلینا جولی و دخترانش | آنجلینا جولی اخیرا برای معرفی و نمایش فیلم “نخست پدرم را کشتند” با کارگردانی خودش ، بسیار در فرش قرمز مشاهده شد ولی این بار دلیل او متفاوت بود. به گزارش نیک صالحی روز جمعه این بازیگر ۴۲ ساله به همراه دو تن از دخترانش شایلو ۱۱ ساله و زهرا ۱۲ ساله در فرش قرمز افتتاحیه انیمیشن جدید “نان آور” شرکت کرد.

آنجلینا جولی و دخترانش

آنجلینا جولی با تیپ سفید در افتتاحیه انیمیشن “نان آور”

این سوپراستار برای این مناسبت یک پیراهن بلند سفید پوشیده بود و آرایش نسبتا کمی داشت. وی همراه این لباس از یک کفش کرم و یک سنجاق سینه نقره ای و دستبند زنجیری بسیار نازک استفاده کرده بود. دختر او شایلو مانند همیشه با موهای کوتاه و پسرانه در کنار او دیده می شد که کت و شلواری مشکی به تن داشت. خواهر بزرگتر او زهرا نیز پیراهن بلند و مشکی رنگی پوشیده بود.
آنجلینا جولی و دخترانش در افتتاحیه فیلم انیمیشنی

آنجلینا جولی و دو تن از دخترانش شایلو ۱۱ ساله و زهرا ۱۲ ساله

آنجلینا جولی در افتتاحیه انیمیشن نان آور

آنجلینا جولی همچنین در کنار نورا تومی ، کارگردان انیمیشن “نان آور” در برابر دوربین عکاسان ایستاد، انیمیشنی که مربوط به دختر سرسختی در افغانستان است که مانند پسرها لباس می پوشد تا بتواند نان آور خانواده اش باشد. سارا چائودری که صدای این دختر نوجوان در این فیلم انیمیشنی را به عهده دارد نیز در کنار جولی و فرزندانش دیده می شود.

آنجلینا جولی و دخترانش در افتتاحیه فیلم انیمیشنی

جولی و فرزندانش شایلو و زهرا در کنار دختر نوجوانی که صدای شخصیت اصلی انیمیشن را به عهده دارد

این فیلم انیمیشنی محصول کانادا ، ایرلند و لوکزامبورگ است و بر اساس یک رمان پرفروش نوشته دبورا الیس ساخته شده و تهیه کننده اجرایی آن را میمی پولک گیتلین ، آنجلینا جولی و جوردن پیل بر عهده داشته اند . افتتاحیه جهانی این فیلم در ماه سپتامبر در جشنواره فیلم تورنتو برگزار شد و زمان پخش عمومی این آن نیز هفدهم نوامبر ۲۰۱۷ اعلام شده است.
آنجلینا جولی و دخترانش در افتتاحیه فیلم انیمیشنی

حضور آنجلینا جولی در فرش قرمز انیمیشن “نان آور” همراه با دخترانش

آنجلینا جولی و دخترانش شایلو و زهرا

طبق فیلمنامه این اثر، پس از آنکه نورالله پدر دختری به نام پروانه ، با بی عدالتی در زمان حکومت طالبان دستگیر می شود، این دختر باید لباس مردانه بپوشد تا بتواند کاری پیدا کرده و از مادرش فاطمه و خواهرش ثریا حمایت کند.

آنجلینا جولی و دخترانش در افتتاحیه فیلم انیمیشنی

بازیگر معروف آنجلینا جولی و کارگردان انیمیشن نورا تومی

آنجلینا جولی و دخترانش در افتتاحیه فیلم انیمیشنی

پوستر تبلیغاتی کارتون “نان آور”

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-10-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو