سوژه های خنده دار فضای مجازی سری ۴۴۵

سوژه های خنده دار فضای مجازی سری ۴۴۵ سوژه های خنده دار

مقام نیست که انسان را می‌سازد، بلکه انسان است که مقام را می‌سازد. برده می‌تواند مردی آزاد باشد، جبار و خود کامه و هم می‌تواند برده باشد؛ این خود ماییم که مقام و موقعیت را پست یا عالی می‌سازیم.

سوژه های خنده دار ۴۴۵ , سوژه های خنده دار فضای مجازی را ببینید و لذت ببرید. جملات  زیبا خواب رویای فراموشی هاست! خواب را دریابم، که در آن دولت خاموشی هاست… من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها می بینم، و ندایی که به من می گوید: گرچه شب تاریک است “دل قوی دار” سحر نزدیک است… “حمید مصدق”

سوژه های خنده دار ۴۴۵ فضای مجازی

زندگی زیباست، تماشاییست! چرا زیبا نمی بینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمی شینیم؟ چرا با هم نمی خندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبی ست ببین دنیای ما آکنده از پاکی ست و خوبی تا ابد پاینده می ماند… تو باور کن همین کافیست…! در فرو بسته ترین دشواری در گرانبارترین نومیدی، بارها بر سر خود بانگ زدم: “هیچت ار نیست مخور خون جگر، دست که هست!” بیستون را یاد آر، دستهایت را بسپار به کار کوه را چون پَرِ کاه از سر راه بردار! وَه چه نیروی شگفت انگیزیست دستهایی که به هم پیوسته ست…! “فریدون مشیری” متن زیبا در مورد انسانیت مقام نیست که انسان را می‌سازد، بلکه انسان است که مقام را می‌سازد. برده می‌تواند مردی آزاد باشد، جبار و خود کامه و هم می‌تواند برده باشد؛ این خود ماییم که مقام و موقعیت را پست یا عالی می‌سازیم. ف او. رابرتسن شادی زندگی بهترین شادی زندگی ام لحظه ایست که احساس میکنم دوستانم بی هیچ توقعی مهربانند … قلب پرجمعیت مرا به ذهنت بسپار نه به دلت! من از گم شدن در جاهای شلوغ می ترسم…

همچنین بخوانید :  عکس های خنده دار از نماد های لاکچری بودن در دهه شصت و کنکور با کاپشن

جدیدترین سوژه های خنده دار ۴۴۵

سوژه های خنده دار 445

اینجا ابزار فروشی نیست شکلات فروشیه توی ایتالیا!!

سوژه های خنده دار 445

دهه نودی ها هم گرفتار زندگی شدن!!

سوژه های خنده دار 445

وقتی از بلایای سال ۹۶ جان سالم به در می بری!!

سوژه های خنده دار 445

وقتی بچه تفاوت دندون و شلوار را تشخیص نمیده!!

سوژه های خنده دار 445

سال ۹۷ دوتا روز مرد داریم جورابهاتونو اول و اخر سال دریافت کنید!!

سوژه های خنده دار 445

مدل موی چمنی مخصوص سال نو!!

سوژه های خنده دار 445

بهنام بانی و بدلش!!

سوژه های خنده دار 445

نامرد!!

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2018-03-05 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :