هواوی

سوژه های خنده دار فضای مجازی سری ۴۴۵

سوژه های خنده دار فضای مجازی سری ۴۴۵ سوژه های خنده دار

مقام نیست که انسان را می‌سازد، بلکه انسان است که مقام را می‌سازد. برده می‌تواند مردی آزاد باشد، جبار و خود کامه و هم می‌تواند برده باشد؛ این خود ماییم که مقام و موقعیت را پست یا عالی می‌سازیم.

سوژه های خنده دار ۴۴۵ , سوژه های خنده دار فضای مجازی را ببینید و لذت ببرید. جملات  زیبا خواب رویای فراموشی هاست! خواب را دریابم، که در آن دولت خاموشی هاست… من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها می بینم، و ندایی که به من می گوید: گرچه شب تاریک است “دل قوی دار” سحر نزدیک است… “حمید مصدق”

سوژه های خنده دار ۴۴۵ فضای مجازی

زندگی زیباست، تماشاییست! چرا زیبا نمی بینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمی شینیم؟ چرا با هم نمی خندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبی ست ببین دنیای ما آکنده از پاکی ست و خوبی تا ابد پاینده می ماند… تو باور کن همین کافیست…! در فرو بسته ترین دشواری در گرانبارترین نومیدی، بارها بر سر خود بانگ زدم: “هیچت ار نیست مخور خون جگر، دست که هست!” بیستون را یاد آر، دستهایت را بسپار به کار کوه را چون پَرِ کاه از سر راه بردار! وَه چه نیروی شگفت انگیزیست دستهایی که به هم پیوسته ست…! “فریدون مشیری” متن زیبا در مورد انسانیت مقام نیست که انسان را می‌سازد، بلکه انسان است که مقام را می‌سازد. برده می‌تواند مردی آزاد باشد، جبار و خود کامه و هم می‌تواند برده باشد؛ این خود ماییم که مقام و موقعیت را پست یا عالی می‌سازیم. ف او. رابرتسن شادی زندگی بهترین شادی زندگی ام لحظه ایست که احساس میکنم دوستانم بی هیچ توقعی مهربانند … قلب پرجمعیت مرا به ذهنت بسپار نه به دلت! من از گم شدن در جاهای شلوغ می ترسم…

جدیدترین سوژه های خنده دار ۴۴۵

اینجا ابزار فروشی نیست شکلات فروشیه توی ایتالیا!!

دهه نودی ها هم گرفتار زندگی شدن!!

وقتی از بلایای سال ۹۶ جان سالم به در می بری!!

وقتی بچه تفاوت دندون و شلوار را تشخیص نمیده!!

سال ۹۷ دوتا روز مرد داریم جورابهاتونو اول و اخر سال دریافت کنید!!

مدل موی چمنی مخصوص سال نو!!

بهنام بانی و بدلش!!

نامرد!!

تاریخ بروزرسانی : 2018-03-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :