جوان گمشده تهرانی از سفر عاشقانه نزد دختر مشهدی تا کشف جسد

جوان گمشده تهرانی از سفر عاشقانه نزد دختر مشهدی تا کشف جسدحوادث

معمای مرگ مشکوک پسر جوان تهرانی بعد از کشف جسد او در مشهد هنوز حل نشده و خانواده وی در صدد هستند تا قاتل فرزندشان را که برای دیداری عاشقانه راهی مشهد شده بود را پیدا کنند.

مرد جوان که برای دیدار با دختر مورد علاقه اش به مشهد سفر کرده بود بعد از هشت ماه جسد بی جان او از آب گرفته شد و بعد از اعلام گمشدن وی اکنون پرونده قتل وی باید مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه جزئیات کشف جسد جوان گمشده تهرانی را در Niksalehi مشاهده کنید.

راز جسد جوان گمشده تهرانی

۲۳ بهمن سال ۹۸ بود که مصطفی خلیلی ناگهان ناپدید شد.جوان ۲۷ ساله تهرانی که برای سفر عازم مشهد شده بود اما صبح روز بعد گوشی او خاموش شد و دیگر هرگز پاسخی به تماس های خانواده اش نداد.

بی خبری از مصطفی خلیلی سبب شد که خانواده اش خیلی زود موضوع را به پلیس اطلاع دهند
و تحقیقات برای یافتن ردی از مصطفی آغاز شد. بررسی دوربین های مدار بسته مقابل
مهمانسرایی که مصطفی خلیلی در آن ساکن شده بود نشان می داد که او در ساعت
نه و نیم صبح با تی شرت و کتانی طوسی از مهمانسرا خارج شده بود و بعد
از آن به طرز ناباورانه ای ناپدید شده بود.

یکی از بستگان نزدیک مصطفی که تمایلی به فاش شدن هویت خود ندارد در گفتگو با رکنا موضوع گم شدن مصطفی را اینطور توضیح داد:«مصطفی با دختری اهل و ساکن مشهد آشنا شده بود.

جوان گمشده تهرانی

جوان گمشده تهرانی در مشهد

آنها در فضای مجازی با هم آشنا شده بودند و یک روز که مصطفی تصمیم به زیارت امام رضا (ع)
گرفته بود،قرار شد آن دختر را هم ببیند تا در صورت توافق طرفین به خواستگاری او برود.
مصطفی حتی آدرس دقیق محل سکونت آن دختر را نمی دانست و تنها می دانست
که در پایین شهر مشهد زندگی می کند و در یک داروخانه کار می کند.»

دختر مورد علاقه مصطفی اولین مظنون

فامیل نزدیک مصطفی در ادامه گفت: «بعداز اینکه مصطفی ناگهان ناپدید شد،تنها کسی که مورد ظن خانواده او قرار گرفته بود،همان دختری بود که قرار بود مصطفی او را ببیند.در حالی که آن دختر جوان ادعا می کرد اطلاعی از مصطفی نداشته است اما بررسی پرینت تماس های او نشان می داد که در ساعتی قبل از ناپدید شدن مصطفی،بین آنها چند پیامک رد و بدل شده بوده است.»

تحقیقات در پرونده مفقودی جوان ۲۷ ساله تهرانی به نام مصطفی ادامه داشت تا اینکه هشتم آذر ماه خبر پیدا شدن جسد او را به خانواده اش دادند.

کشف جسد جوان گمشده تهرانی در مشهد

بالاخره دو روز قبل بعد از گذشت ۸ ماه از مفقود شدن جوان تهرانی به نام مصطفی خلیلی،خبر پیدا شدن جسد او را به خانواده اش دادند.فامیل مصطفی در ادامه گفت: «جسد مصطفی در حالی کشف شده است که چندین ماه در آب بوده است. بندهای کتانی او را به هم گره زده بودند اما بعد از گذشتن چندین ماه از مرگ او،جسد متلاشی شده بود.خانواده مصطفی،با هیچ کس خصومتی نداشتند. پلیس به خانواده او گفته است که تحقیقات برای رازگشایی ماجرا ادامه دارد.»

رکنا

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2020-12-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :