باند برمودا عاملان آزار شیطانی ۳۶ زن و دختر در مشهد بر دار مجازات + عکس چهره باز

باند برمودا عاملان آزار شیطانی ۳۶ زن و دختر در مشهد بر دار مجازات + عکس چهره بازحوادث

دو برادر شیطان صفت از سرکرده های باند مخوف برمودا بخاطر آزار شیطانی ۳۶ زن و دختر در زندان مشهد که به ۸ بار اعدام محکوم شده بودند به دار مجازات آویخته شدند.

اعصای یک باند مخوف که جنایت های متعددی را با هدف سرقت و تجاوز انجام داده بودند سرانجام به دار مجازات آویخته شدند و به سزای اعمال ننگین خود رسیدند. این باند مخوف ۳۶ زن و دختر جوان را مورد آزار وحشیانه و سرقت قرار داده بودند. در ادامه جزئیات اعدام باند برمودا و عکس های از چهره آن ها را در نیک صالحی مشاهده کنید.

اعدام اعضای باند برمودا

دست و پایش می لرزید، از شدت ترس و وحشت هنوز هم به خوبی قادر به تکلم نبود. از بیان آن چه ساعاتی قبل بر او گذشته بود شرم داشت! نگاهش را به موزاییک های کف اتاق پلیس آگاهی دوخته بود تا فرزندش چهره شرمگین او را نبیند!

اما در همین حال آرام آرام اشک می ریخت! این زن جوان ناگهان در میان بغض ترکیده اش
پرده از ماجرایی هولناک برداشت و اعضای باند مخوفی را لو داد که به او در مقابل
چشمان حیرت زده و گریان فرزندش تجاوز کرده بودند و …

این زن که شب بیست و پنجم آبان سال ۹۲ از چنگ باند معروف به «برمودا» در مشهد گریخته و خود را به نیروهای انتظامی رسانده بود در ادامه این ماجرای وحشتناک گفت: به همراه فرزندم کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی سواری مقابلم ترمز زد من هم وقتی دیدم زن جوانی در صندلی جلو نشسته است اطمینان یافتم که راننده جوان مسافرکش است به همین دلیل در حالی سوار آن خودرو شدم که دوجوان دیگر نیز در صندلی عقب نشسته بودند اما وقتی خودرو مسافتی را طی کرد ناگهان فردی که در صندلی عقب بود چاقویی را زیر گلویم گذاشت و با تهدید به مرگ سرم را زیر صندلی برد.

باند برمودا

سرکردگان باند برمودا

تجاوز وحشیانه به زن جوان در برابر چشمان دخترش

این زن که دیگر گریه امانش نمی داد، در میان اشک های سرازیر شده اش افزود:
آن ها مرا به بیابان بردند و در برابر چشمان گریان فرزندم به من تجاوز کردند و سپس اموالم
را ربودند! التماس ها و گریه های من هیچ تاثیری در آن سه جوان سنگدل نداشت!

هر چه فریاد می زدم شما را به خدا به من رحم کنید! آن ها بی شرمانه تر به من هجوم می آوردند! به طوری که تا آخر عمر نمی توانم به چهره فرزندم نگاه کنم! از او شرم دارم! مگر می توانم چهره وحشت زده دخترم را در آن لحظه هولناک فراموش کنم! و …

در پی شکایت این زن جوان و مشخصاتی که او از اعضای این باند مخوف داد،
بلافاصله کارآگاهان با کسب مجوزهای قضایی به ردیابی خودروی مورد اشاره زن جوان
پرداختند و دریافتند که خودروی مذکور به سمت شمال کشور در حرکت است.

باند برمودا

اعدام دو تن از اعضای باند برمودا

آن ها در حالی که مشخصات متهمان را به کلیه مراکز انتظامی اعلام کرده بودند در تعقیب خودرو به سوی استان گلستان حرکت کردند اما قبل از آن خودروی متهمان در منطقه تنگراه در کمین کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان افتاد و دستبندهای قانون بر دستان چهار متهم این پرونده گره خورد!

بنابراین گزارش، در همان بررسی های مقدماتی مشخص شد که چهار متهم دستگیر
شده از سرکردگان باند مخوف معروف به «برمودا» هستند که تحت تعقیب پلیس آگاهی
گلستان بودند چرا که آن ها همین جرایم را در چند شهر دیگر مانند رامیار، گنبد، بندر ترکمن، کردکوی و …

دستگیری و اعدام اعضای باند برمودا

انجام داده بودند. به همین دلیل بازجویی از اعضای این باند آغاز شد و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان مرتبط با این باند مخوف ادامه یافت. بررسی ها بیانگر آن بود که اعضای باند برای تجاوز به نوامیس مردم از ۵ دستگاه خودروی سواری پراید نقره ای ، پراید سفید، پژو ۴۰۵ نقره ای و پژو پارس درحالی استفاده کرده اند که پلاک های آنان را هنگام ارتکاب جرم تعویض می کردند. آنان همچنین یک دستگاه تاکسی را که از بندر ترکمن سرقت کرده بودند برای ارتکاب جرم استفاده می کردند.

ادامه تحقیقات نشان داد: اعضای باند که «ابوالفضل»، «علی»، «محمد» و «افسانه»
نام دارند در استان های تهران، مازندران، خراسان رضوی ، خراسان شمالی
و گلستان مرتکب جرم شده اند.

باند برمودا

عکس چهره باز اعدامی های باند مخوف برمودا

در بازرسی از مخفیگاه این باند، تعداد زیادی کارت های عابر بانک متعلق به حساب اعضای خانواده، مقادیر زیادی طلا و جواهر متعلق به مالباختگان و حدود ۲۰ میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط شد. در ادامه رسیدگی به این پرونده حساس، ۵ تن دیگر از افراد مرتبط با اعضای باند دستگیر و به پنجه عدالت سپرده شدند.

اعضای باند «برمودا» در ادامه بازجویی ها و تحقیقات قضایی در حالی به ۳۶ مورد تجاوز
به عنف اعتراف کردند که ۱۰ مورد آن را در مشهد انجام داده بودند.

این گزارش حاکی است سرانجام با پایان یافتن تحقیقات، جلسات دادگاه نیز با حضور وکلای مدافع آن برگزار شد و تعدادی از اعضای این باند به اعدام محکوم شدند که حکم دو برادر بعد از تایید دیوان عالی کشور سپیده دم امروز در زندان مرکزی مشهد به اجرا درمی آید و پرونده محکوم به اعدام دیگر همچنان مراحل قانونی را طی می کند.

خراسان

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-09-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :