هواوی

کمک خلبان جت شخصی مینا باشاران دختر ثروتمند ترکیه ای کجاست؟ +عکس

کمک خلبان جت شخصی مینا باشاران دختر ثروتمند ترکیه ای کجاست؟ +عکس حوادث

هویت ۱۰ مسافر هواپیمای ترکیه بعد از ۲۴ ساعت، با آزمایش ژنتیک روی پیکر مسافران، احراز شد و حالا نبودن اسم کمک خلبان پرواز جت شخصی دختر پولدار ترکیه ای در بین اسامی جسدهای کشف شده از محل سقوط در حادثه را با فرضیه های مرموزی روبرو می کند.

هویت ۱۰ مسافر هواپیمای ترکیه بعد از ۲۴ ساعت، با آزمایش ژنتیک روی پیکر مسافران، احراز شد و حالا نبودن اسم کمک خلبان جت شخصی دختر پولدار ترکیه ای در بین اسامی جسدهای کشف شده از محل سقوط در حادثه را با فرضیه های مرموزی روبرو می کند.

کمک خلبان جت شخصی

به گزارش روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، روز یکشنبه ۲۰ اسفندماه بعد از سقوط یک هواپیمای جت شخصی ترکیه ای در منطقه هلن استان چهارمحال و بختیاری، ۱۱ کاور جسد تحویل پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری شد.

بعد از بررسی و انجام آزمایش روی اجساد و بقایای ارجاعی از ۱۱ کاور ارجاعی به پزشکی قانونی، مشخص شد یکی از کاورها، حاوی بقایای مربوط به ۱۰ جنازه دیگر بوده و یک جسد همچنان مفقود است.

مینا باشاران دختر تاجر معروف ترکیه

کار تعیین هویت اجساد ارجاعی با استفاده از آزمایش ژنتیک روی جانباختگان در ایران و مطابقت آن با فایل های ژنتیکی بستگان درجه یک آنها که از طریق پزشکی قانونی ترکیه اخذ و به ایران ارسال شده بود، انجام گرفت.

گفتنی است این اولین اقدام مشترک سازمان پزشکی قانونی کشورهای در حال توسعه است که شکل گیری آن مربوط به ۶ تا ۸ اسفندماه در تهران و با حضور نمایندگانی از ۱۵ کشور بود.

اسامی مسافران پرواز جت شخصی ترکیه ای که همگی زن بوده و تعیین هویت شده اند به شرح زیر است:

۱٫ Mina Basaran

۲٫ Sinem Akay

۳٫ Jasmin Baruh Siloni

۴٫ Burcu Gundoganurfali

۵٫ Liana Hananel

۶٫ Ayse And

۷٫ Asligul Izmirli

۸٫ Zeynep Coskun

۹٫ Melike Kuvvet

۱۰٫ Eda Uslu

کمک خلبان جت شخصی تنها جسد مفقودی حادثه

با اعلام این اسامی مشخص شده است که تنها نام کمک خلبان این پرواز در بین اسامی نیست و حالا باید مقامات قضایی و جنایی بار دیگر در محل سقوط هواپیما به دنبال یافتن اثری از پیکر این زن ترکیه ای باشند.

البته با توجه به جست و جوی کاملی که امدادرسانان هلال احمر و … از روز اول در محل حادثه داشته اند بعید به نظر می رسد که از این زن اثری در محل سقوط پیدا شود و این موضع باعث خواهد شد تا اصلا حضور این زن در پرواز و سرنوشت او مورد بررسی جنایی قرار گیرد.

جام جم

تاریخ بروزرسانی : 2018-03-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :