کلاهبرداری پلیس اخراجی از دختر جوان در میدان توحید تهران +عکس

کلاهبرداری پلیس اخراجی از دختر جوان در میدان توحید تهران +عکسحوادث

مامور پلیس راهور پس از اخراج از کارش با نقش پردازی در پوشش پلیس اقدام به کلاهبرداری و فریب دختران می کرد.

چندی قبل شکایت‌های مشابهی علیه این مأمور قلابی به پلیس تهران گزارش شد. بررسی‌ها حکایت از این داشت که متهم با لباس مأمور پلیس راهور متقاضیان گواهینامه راهنمایی و رانندگی یا کسانی که قصد کسر کردن خلافی خود را داشتند فریب داده و از آنها کلاهبرداری کرده بود. کلاهبرداری پلیس اخراجی راهور پس از اخراج از کارش با نقش پردازی در پوشش پلیس اقدام به کلاهبرداری و فریب دختران می کرد.

کلاهبرداری پلیس اخراجی

یکی از شاکیان گفت: «تصمیم گرفتم برای گرفتن گواهینامه اقدام کنم و به آدرس یکی از آموزشگاه‌های راهنمایی و رانندگی حوالی مترو توحید رفتم. در پیاده‌رو متوجه مردی شدم که داشت با تلفن صحبت می‌کرد. او می‌گفت نگران نباش به زودی گواهینامه‌ات صادر می‌شود.

از آنجائیکه با لباس مأمور بود با گفتن این جمله توجه‌ام را جلب کرد و سراغش رفتم. پرسیدم شما می‌توانید برای گرفتن گواهینامه کمکم کنید؟ گفت: بله، نگران نباش و لازم نیست امتحان بدهی. خودم از تو امتحان می‌گیرم و قبولت می‌کنم. خوشحال شدم و قرار بود برایش مبلغی واریز کنم.»

شاکی در ادامه گفت: «‌از آنجائیکه به او اعتماد کرده بودم به یکی از دوستانم پیشنهاد دادم در مورد خلافی یک‌میلیون و ۱۰۰هزار تومانی‌اش با او صحبت کند. دوستم به او زنگ زد و قرار شد ۵۰۰‌هزار تومان به حسابش واریز کند و خلافی را صفر کند اما خبری نشد.‌» شاکی در پایان با اشاره به رفتارهای غیراخلاقی متهم گفت: «‌او به من و دوستم گفته بود که همسرش فوت کرده و قصد ازدواج دارد. او از ما خواسته بود مورد مناسبی به او معرفی کنیم‌!»

کلاهبرداری پلیس اخراجی

پلیس اخراجی

اخاذی و کلاهبرداری پلیس اخراجی از دختران

در حالی که هر روز بر تعداد شاکیان اضافه می‌شد مأموران پلیس موفق شدند او را بازداشت کنند. متهم در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد.

گفت و گو با متهم

چند سال داری؟

۳۲ سال.

متأهلی؟

بله، یک فرزند دارم.

شغلت چه بود؟

مأمور پلیس راهور بودم که اخراج شدم.

به چه جرمی دستگیر شدی؟

اخاذی و کلاهبرداری با غصب عنوان.

لباس را از کجا و به چه قیمتی خریدی؟

الآن همه جا این فرم لباس را می‌فروشند. ۶۰ هزار تومان دادم یک دست لباس و یک بی‌سیم قلابی خریدم.

از شیوه اخاذیت بگو. 

حوالی جمهوری و خیابان نواب می‌ایستادم و بعد از جلب اعتماد متقاضیان گواهینامه یا پرداخت خلافی، از آنها می‌خواستم مبلغی را به شماره حسابی واریز کنند.

بیشترین پولی که دریافت کردی چقدر بود؟

۵۰۰ هزار تومان از خانمی که می‌خواست خلافی پرداخت کند. مبلغ خلافی او یک میلیون و۱۰۰هزار تومان بود و گفتم ۵۰۰ هزار تومان به حسابم واریز کن تا خلافی را کم کنم. او هم پول را واریز کرد، اما دیگر به تماس‌هایش جواب ندادم.

رکنا

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-03-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :