عاملان کلاهبرداران ۱۰ میلیاردی در تهران به دام افتادند +عکس

عاملان کلاهبرداران ۱۰ میلیاردی در تهران به دام افتادند +عکسحوادث

اعضای باند بزرگ جعل اسناد و مدارک املاک کلنگی در تهران شناسایی و دستگیر شدند. آن ها به جعل سند غیر قانونی ملک اقدام به فروش می کردند

این روزها به قولی از آب گل آلود ماهی گرفتن بعضی ها شروع شده و به هر طریقی می خواهند دست به کلاهبرداری بزنند در تازه ترین اخبار در این زمینه اعضای گروه کلاهبرداران ۱۰ میلیاردی که با جعل سند اقدام به فروش غیر قانونی ملک های کلنگی می کردند دستگیر شدند و آن ها جمعا ۱۰ میلیارد از این راه از مردم کلاهبرداری کرده بودند و فرد مالباخته پس از خرید ملک متوجه می شود تمام اسناد و مدارک او جلعی می باشد و او در دام اعضای یک باند کلاهبردار گرفتار شده است در ادامه جزئیات این ماجرا را در نیک صالحی بخوانید

کلاهبرداران ۱۰ میلیاردی

سرهنگ جهانگیر تقی پور معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای گروهی از متهمین خبر داد که با جعل اسناد و مدارک یک خانه ویلایی در شهرک قدس ، اقدام به فروش غیرقانونی آن به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد تومان کرده بودند .

سرهنگ  تقی پور در توضیح این خبر گفت: پرونده ای با موضوع جعل و کلاهبرداری از شعبه نهم بازپرسی داسرای ناحیه ۲ تهران به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که طی آن شاکی در اظهارات اولیه عنوان کرده بود که پس از خرید یک ملک کلنگی در منطقه شهر قدس به ارزش ده میلیارد تومان متوجه شده است که مدارک و مستندات ملک خریداری شده تماما جعلی است .

نحوه دستگیری کلاهبرداران ۱۰ میلیاردی

شاکی پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: جهت خرید بک باب منزل مسکونی به بنگاه املاکی واقع در
شهرک غرب ( قدس ) مراجعه کرده و برای پرداخت ثمن معامله، علاوه بر پرداخت پول قسمتی از وجه مورد
نظر مابقی آن را هفت واحد آپارتمانی در منطقه میرداماد به نام شخصی به نام سعید:ب
انتقال دادم اما پس از نقل و انتقال قطعی و پرداخت پول، زمانیکه قصد تخریب ملک خریداری شده را
داشتم مشخص شد که کلیه مدارک ملک خریداری شده جعلی است

پس از آن نیز مشخص شد که آپارتمان های واگذار شده نیز فروخته شده اند و در زمان مراجعه به بنگاه جهت پیگیری ماجرا متوجه شدم ۳ نفر از مشاورین املاکی که بنده از طریق آگهی روزنامه جهت خرید ملک مورد نظر به بنگاه محل کار آنها مراجعه کرده و طی این مدت جهت خرید ملک با آنها در ارتباط بودم نیز متواری شده اند .

کلاهبرداران ۱۰ میلیاردی

کلاهبرداران ۱۰ میلیاردی در زندان

با آغاز تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی دستگیری سه مشاور املاک شدند؛ در ادامه با شناسایی هویت واقعی سعید به نام بهروز . ش در خیابان پیروزی واقع در یک مغازه جگر فروشی، او نیز دستگیر و به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

بهروز (سعید) پس از دستگیری صراحتا به کلاهبرداری از مالباخته اعتراف کرد و گفت که جعل اسناد توسط شخصی
به نام هادی انجام شده است. با شناسایی مخفیگاه هادی در حوالی میدان حق شناس، وی هنگام دستگیری خودش
را از طبقه سوم به داخل حیاط منزل پرتاب کرد که بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت اقدامات درمانی قرار
گرفت؛ وی پس از انتقال به اداره چهاردهم پلیس آگاهی منتقل و صراحتا به جعل اسناد
و املاک و مشارکت در کلاهبرداری اعتراف کرد .

سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور در پایان گفت: متهمین پرونده پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده، با صدور قرار قانونی چند میلیارد تومانی از سوی بازپرس محترم پرونده روانه زندان شدند.

باشگاه خبرنگاران

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :