اعتراف عجیب مرد مسافرکش به مرگ مرموز دختر شیرازی

اعتراف عجیب مرد مسافرکش به مرگ مرموز دختر شیرازی حوادث

راننده مسافرکش وقتی دختر جوان در خودرواش فوت کرد، جسد او را در جاده هفت برم دفن کرد.

مرگ مرموز دختر شیرازی

مرگ مرموز دختر شیرازی ,مرد میانسال با اضطراب و پریشان به پلیس مراجعه کرد و پرده از رازی برداشت که بهتر بود خیلی زودتر از این به پلیس خبر می‌داد.   این مرد ادعا می‌کرد در شیراز با سواری شخصی مسافرکشی می کند و دختر ۲۵ ساله را در محدوده پارک خلدبرین شیراز سوار کرده است تا به مقصد برساند. اما او نمی دانست مقصد مسافر زیر خروار‌ها خاک در منطقه خوش آب و هوای هفت برم دراطراف شیراز باشد.   راننده ادامه داد پس از لحظاتی از طی مسیر ناگهان دختر مسافر فوت کرد و من از ترس قانون و مشکلاتی که ممکن بود برایم رخ دهد دختر را از شهر بیرون بردم و در منطقه “هفت برم” در جایی دفن کردم و به شهر بازگشتم و اکنون با پای خود آمده ام تا به اشتباهم اعتراف کنم.

مرگ مرموز دختر شیرازی در خودرو مرد مسافرکش

  در ادامه پلیس و نیرو‌های آتش نشانی با راهنمایی راننده مسافرکش جنازه را از زیر خاک بیرون آورده و برای رسیدگی به ماجرای مرگ به پزشکی قانونی  تحویل دادند. همچنین هویت دختر جوان به نام زهرا شناسایی شد.   سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی پلیس استان فارس در تحلیل این پرونده گفت: متاسفانه بار‌ها شاهد وقوع جرائمی هستیم که به دلیل سوار شدن زنان و دختران در خودرو‌های مسافری شخصی به وقوع پیوسته و از طرفی هم درصورت صحت ادعای راننده، کاملا وظیفه اش چه از نظر اخلاقی و انسانی و چه از نظر قانونی این بوده که مسافر را درکمترین زمان ممکن به مرکز پزشکی و درمانی تحویل دهد.

مرگ مرموز دختر شیرازی

راز مرگ مرموز دختر شیرازی

  وی ادامه داد: بدون تردید ترس از قانون صرفا شامل خطاکاران خواهد بود و فرد بی گناه نه تنها تحت پیگرد پلیس قرار نخواهد گرفت بلکه درجای خود مورد تقدیر قرارمی گیرد. چه بسا درصورت انتقال یک بیمار و یا فردی که به هردلیل دچار مرگ و ایست قلبی و یا هر مشکلی باشد درصورت انتقال به مراکزدرمانی جان خودرا ازدست ندهد و به هرحال درصورت مواجه شدن با چنین صحنه‌هایی، بیرحمانه‌ترین روش‌های برخورد با موضوع مانند این پرونده است که فرد به تشخیص کاملا اشتباه و جنازه را سربه نیست کند و به این ترتیب همه سرنخ‌های پلیسی را دچار انحراف و مشکل کند.   ایران آنلاین

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :