تلاش نافرجام برای نجات تازه داماد تهرانی و مرگ دلخراش او در آغوش همسرش +عکس

تلاش نافرجام برای نجات تازه داماد تهرانی و مرگ دلخراش او در آغوش همسرش +عکس حوادث

خانواده تازه داماد تهرانی که فرزندشان را در کمال ناباوری از دست داده اند دیر رسیدن اورژانس را دلیل مرگ دردناک داماد جوان و بیوه شدن تازه عروس شان می دانند

نیمه های شب حادثه ای تلخ زندگی تازه داماد تهرانی را دچار بهت کرد و نوعروس جوان بعد از ۶ ماه از زندگی مشترکش بیوه شد. این حادثه تلخ در حالی روی داد که عروس جوان با اورژانس تماس می گیرد تا همسرش را که دچار ایست قلبی شده بود از مرگ نجات دهد اما وضعیت همسر این زن وخیم شده و به رغم تلاش های عوامل اورژانس او جانش را از دست می دهد و اکنون خانواده این تازه عروس و داماد اورژانس را مسبب مرگ عزیزشان می دانند. در ادامه جزئیات مرگ تلخ این داماد جوان را در نیک صالحی بخوانید

مرگ تلخ تازه داماد تهرانی

داماد جوان که نیمه شب در خانه‌اش دچار ایست قلبی شده بود در حالی جان باخت که خانواده‌اش دیر رسیدن اورژانس را مسبب مرگ تازه دامادشان می دانند. سحرگاه جمعه – ۳خرداد- همسر «سهیل» متوجه شد حال شوهرش خوب نیست و با اورژانس ۱۱۵ شهرستان قدس تماس گرفت. زن جوان که فقط ۶ ماه از ازدواجش می‌گذشت با دیدن حال وخیم شوهرش هراسان به هر کسی که فکر می‌کرد تلفن کرد و کمک خواست.

دقایق بسرعت می‌گذشت و همچنان خبری از امدادرسانی نبود. سرانجام پس از حدود یک ربع صدای آژیر آمبولانس شنیده شد و امدادگران با ارزیابی شرایط تازه داماد اقدام به احیا کردند. اما تلاش برای نجات مرد ۲۷ ساله نتیجه‌ای نداشت و او در برابر دیدگان خانواده‌اش تسلیم مرگ شد.

مشکلات اورژانس شهرستان قدس

حسین کاظمی یکی از همسایگان این خانواده در گفت‌و‌گو با خبرنگار«ایران» گفت: ««سهیل» سومین کسی است که در یک سال اخیر به خاطر دیر رسیدن امداد شهرستان قدس جانش را از دست داد. این شهرستان بین استان البرز و استان تهران قرار دارد و چون مرکز پیام اورژانس مستقلی ندارد تماس‌ها در اورژانس تهران، البرز یا شهریار پاسخ داده می‌شود. خانه سهیل نیز در محله طالقانی سرخه حصار بود.

مرگ دردناک داماد تهرانی

ما بارها این مشکل اورژانس را از طریق فرمانداری و شورای شهرستان قدس پیگیری کرده‌ایم.
حتی چند باری نیز سعی کردیم موضوع را رسانه‌ای کنیم اما مسئولان مربوطه پیگیر موضوع
نشده و این معضل همچنان ادامه دارد.»

همچنین بخوانید :  مرگ دردناک موتورسوار داخل تونل توحید تهران +عکس

آمبولانس دیر نرسیده است

اما اکبر فلاح، رئیس اورژانس شهرستان قدس در این باره به خبرنگار ما گفت: «در ۲، ۳ سال اخیر یکی از بزرگترین مشکلات شهرستان قدس در زمینه تلفن ۱۱۵ شهرستان و اپراتورهای تلفن همراه است.

در واقع اگر از داخل شهرستان با تلفن ثابت به شماره ۱۱۵ تماس بگیرید اورژانس شهریار پاسخگو است
و برخی از اپراتورهای تلفن همراه نیز این تماس را به کرج یا تهران مرتبط می‌کنند و اپراتورهای مراکز
این شهرها پس از شناسایی محل، موضوع را به ما گزارش می‌کنند.

تلاش بی نتیجه برای زنده ماندن تازه داماد تهرانی

اما به هر حال در این میان دقایقی از دست می‌رود که می‌تواند سرنوشت ساز باشد.»فلاح افزود: «در این مورد نیز اورژانس ۱۲ دقیقه بعد به محل رسید.

براساس اطلاعات سامانه ساعت ۵ و ۲۶ دقیقه صبح جمعه اولین تماس با ۱۱۵ انجام و ارتباط با اپراتور شهریار
برقرار شده است. اما آدرس در شهریار پیدا نشد و تماس به تهران انتقال یافت و آنها آدرس را در
شهرستان قدس شناسایی کردند وسپس موضوع به ما گزارش و تیم اعزام شد اما چون خیابان‌ها و کوچه‌های
شهرستان قدس اسامی مشابه زیادی دارند، پیدا کردن آدرس کمی زمان برد و سرانجام آمبولانس ساعت ۵ و ۳۸ دقیقه
بالای سر بیمار رسید. اما با وجود تلاش ۲۸ دقیقه‌ای اورژانس برای احیا، بیمار برنگشت.

البته با توجه به شرایط بیمار او را به بیمارستان انتقال دادند اما بی‌فایده بود.»رئیس اورژانس شهرستان قدس ادامه داد: «ما نامه نگاری‌های زیادی در این باره کرده‌ایم و تا حدود زیادی این معضل مرتفع شده اما پیگیری اپراتورهای تلفن‌ها و رفع کامل این مشکل با فرمانداری است که امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.»

ایران

تاریخ بروزرسانی : 2019-05-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi