جزئیات تلخ نزاع دسته جمعی در خیابان معلم بیرجند +عکس

جزئیات تلخ نزاع دسته جمعی در خیابان معلم بیرجند +عکس حوادث

در دادگاه عاملان یک نزاع خونین در خیابان معلم بیرجند یکی از آن ها به قصاص و دو تن دیگر به زندان محکوم شدند تا به سزای اعمال مجرمانه خود برسند

چند پسر جوان که به خاطر یک درگیری لفظی با هم برای خاتمه دادن به آن قرار گذاشته شده بودند ناگهان درگیری آن ها رنگ خون گرفت و در این نزاع دسته جمعی یکی از پسران جوان با ضربه مرگبار به قفسه سینه اش در دم جان باخت و دوستانش نیز دستگیر شدند. در جلسه رسیدگی به حکم عاملان این نزاع خونین یکی از آن ها به قصاص محکوم شد و دو تن دیگر به زندان رفتند. در ادامه جزئیات این درگیری را در بیرجند در نیک صالحی بخوانید

قتل سرانجام نزاع دسته جمعی

مرداد ماه امسال در خیابان معلم بیرجند بین دو جوان بر سر موضوعی بحث شد که در پی آن بین ۹ نفر درگیری فیزیکی رخ داد که در این درگیری چاقوی یکی از متهمان در سینه جوان ۱۸ ساله فرو رفت و این نزاع رنگ خون و قتل گرفت.

متهم ۲۷ ساله پرونده که به اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی منجر به جرح و قتل، پشت میز
محاکمه قرار گرفته بود در دفاع از خود گفت: موضوع بسیار کوچک بود که برای حل آن با هم
در محل کسب من در خیابان معلم قرار گذاشتیم.

قرار بود صحبت کنیم اما او (متهم ردیف اول) با چاقو مرا تهدید کرد که با استفاده از یک قمه برای دفاع از خود به دست او زدم که درگیری شدت گرفت و وقتی دوستان متهم آمدند من و برادرم فرار کردیم اما مقتول در میان این ها مانده بود و پس از این که در این درگیری چاقو خورد به سمت ابتدای کوچه رفت که روی زمین افتاد و فکر کنم همان لحظه فوت کرد.

همچنین بخوانید :  محاکمه 4 پسر نوجوان به اتهام قتل هولناک بعد از درگیری تهرانپارس +عکس

حکم عاملان نزاع دسته جمعی در خیابان معلم بیرجند

متهم ردیف اول که ۲۴ سال دارد نیز در دفاع از خود گفت: وقتی دیگر متهم به من فحاشی کرد قرار بر این بود که نزد او بروم و صحبت کنم اما وقتی وارد کوچه … خیابان معلم شدم قمه ای در پارچه داشت و برادرش نایلونی پر از شیشه و مقتول هم در دستش شیشه بود. وقتی نزد متهم رفتم با قمه دست چپ مرا مجروح کرد که خودم را به کوچه اصلی رساندم و روی کاپوت خودرویی افتادم که دوستانم در آن نشسته بودند.

دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی

در همان حال شیشه ای به شیشه خودرو اصابت کرد که صاحب آن پیاده شد و مقتول با شیشه ای
که در دست داشت او را زخمی کرد و سپس به سمت من آمد. تا آن لحظه از چاقو
استفاده نکرده بودم و فقط برای دفاع از خود قصد داشتم چاقو را به کتف او بزنم که به سینه
مقتول خورد و سپس فرار کرد و من هم به بیمارستان رفتم که آن جا متوجه شدم
فردی که چاقو خورده، فوت کرده است.

حکم متهمان

قاضی این پرونده با اشاره به پایان مهلت قانونی و بررسی دقیق پرونده گفت: متهم ۲۴ ساله که با استفاده از چاقو فرد را به قتل رسانده است به قصاص محکوم شد و دیگر متهمان این پرونده به ترتیب به سه و دو سال حبس محکوم شدند. «رمضانی» یادآور شد: رای صادره از سوی شاکیان قابل فرجام خواهی است.

رکنا

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-31 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi