مرگ قاتل خانم بازیگر سرشناس در زندان +عکس

مرگ قاتل خانم بازیگر سرشناس در زندان +عکس حوادث

«چارلز منسون» رئیس گروه جنایتکار زنجیره‌ای معروف آمریکا در ۸۳ سالگی درگذشت.

قاتل خانم بازیگر

قاتل خانم بازیگر ,مقامات زندانی در آمریکا می‌گویند «چارلز مانسون»(Charles Manson)، رئیس سابق یکی از مخوف‌ترین گروه‌های تبهکاری و جنایت در این کشور، در سن ۸۳ سالگی فوت کرده است. بر اساس گزارش ، «منسون» رئیس حلقه‌ جنایتکاری بود که سال ۱۹۶۹، «شارون تیت» همسر «رومن پولانسکی» کارگردان معروف و شش نفر دیگر را به قتل رساندند. او هفته گذشته در یک وضعیت جدی به بیمارستان منتقل شد و گزارش شده که توسط پنج افسر پلیس محافظت می‌شد. در ماه ژانویه، «منسون» برای خونریزی شدید روده به بیمارستان منتقل شد و به جراحی نیاز داشت اما پزشکان گفتند که او برای جراحی شدن ضعیف است و او به زندان بازگردانده شد.

مرگ قاتل خانم بازیگر

یکی از قربانیان او و گروهش، «شارون تیت» بازیگر پسرشناس هالیوود و همسر باردار «رومن پولانسکی» کارگردان برنده جایزه اسکار بود. او در خانه‌اش به همراه چهار نفر دیگر با ضربات چاقو به قتل رسید. اعضای «خانواده منسون» فردای آن روز نیز یک زوج ثروتمند را در لس‌آنجلس کشتند. خبر درگذشت منسون نخستین بار به نقل از خواهر «شارون تیت» در رسانه‌ها مخابره شد؛‌ او اعلام کرد که خبر را از مقامات مسئول دریافت کرده است. «منسون» بر این باور بود که در نظمی نوین رهبری جامعه را به عهده خواهد گرفت و امیدوار بود که پس از این جنایات هولناک انگشت اتهام جامعه آمریکا به سمت سیاهپوستان نشانه رود.

قاتل خانم بازیگر سرشناس

گر چه منسون خودش به شکل مستقیم کسی را به قتل نرساند اما به دلیل صدور دستور قتل‌ها در سال ۱۹۷۱ به مرگ محکوم شد. پیش از اجرای حکم اعدام او، با تغییر قوانین در کالیفرنیا مجازات اعدام لغو شد و حکم او به حبس ابد تغییر کرد. منسون بیش از ۴۵ سال در زندان بوده است و درخواست آزادی مشروط وی برای ۱۲ بار که آخرینشان سال ۲۰۱۲ بود توسط دادگاه رد شد. رکنا

همچنین بخوانید :  خنجرکشی خونین در مشهد به خاطر ورود ممنوع و قتل فجیع راننده
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-20 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi