قاتلان بی رحم زن مقیم سوئیس در یک قدمی محاکمه +عکس

قاتلان بی رحم زن مقیم سوئیس در یک قدمی محاکمه +عکس حوادث

پرونده دو مرد که به انگیزه سرقت ۱۸۰میلیون تومان پول، زن مقیم سوئیس را در پایتخت کشته بودند، با صدور جلب به دادرسی به دادگاه ارسال شد.

قاتلان زن مقیم سوئیس

قاتلان زن مقیم سوئیس ,این دو متهم که صمد و حسینعلی نام دارند، آخرین روز مرداد ۹۴ زنی ۶۵ ساله ایرانی مقیم سوئیس را که برای ملاقات با خانواده‌اش به تهران آمده بود، به قتل رساندند. آنها بعد از این جنایت کارت بانکی مقتول را که ۱۸۰ میلیون تومان موجودی داشت، سرقت کردند. آنها جسد را در میان درختان کاج در غرب تهران رها کرده بودند. دو ماه بعد از جنایت متهمان بازداشت و بعد از بازسازی صحنه قتل با دستور بازپرس محسن مدیر روستا، روانه زندان شدند. این دو متهم دیروز برای حضور در آخرین جلسه بازپرسی از زندان به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند. صمد، یکی از متهمان به بازپرس پرونده گفت: من مغازه ساندویچی داشتم اما ورشکسته شده بودم. مقتول از مشتریان مغازه‌ام بود. گاهی نیز برای تعمیر وسایل به خانه‌اش می‌رفتم. او مقیم سوئیس بود و هراز گاهی نیز در ایران می‌ماند. وضع مالی‌ام بد بود اما او به من کمک مالی نکرد به همین دلیل نقشه قتل وی را با همدستی دوستم طراحی کردم. زن سالخورده را خفه کرده و کارت بانکی‌اش را به سرقت بردیم.

محاکمه قاتلان زن مقیم سوئیس

وی افزود: بعد سراغ دوستمان مجتبی رفتیم و به دروغ به او گفتیم کارت بانکی متعلق به مادر بیمار دختر مورد علاقه‌ام را در اختیار داریم که ارثیه او در آن است. برای این‌که دیگر اعضای خانواده و فامیل پول ارثیه را تصاحب نکنند، از مجتبی خواستیم به ما کمک کند تا آن را برداشت کنیم. او ابتدا قبول نمی‌کرد ولی سرانجام پذیرفت خاله‌اش را که ساکن کرج است، به عنوان صاحب کارت جا بزنیم . متهم به قتل ادامه داد: این خاله و خواهرزاده به دو صرافی در کرج رفته و دلار خریدند و با بقیه پول‌ها در تهران به مغازه‌های صرافی و طلافروشی رفتند و دلار، یورو و طلا خریدند. در پایان کار ما به مجتبی مقداری دلار به ارزش ۱۸ میلیون تومان و به خاله‌اش طلاهایی به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان دادیم. بقیه دلارها و یوروها را من و همدستم بین خودمان تقسیم کردیم.

راز جنایت قاتلان زن مقیم سوئیس

در ادامه همدستش نیز گفته‌های او را تائید کرد. این درحالی بود که خاله و خواهرزاده که در برداشت پول مقتول به متهمان کمک کرده بودند، مدعی شدند آنها در جنایت هولناک نقشی نداشته‌اند و گمان می‌کردند با این کارشان دارند به خانواده‌ای کمک می‌کنند و دلارها و طلاها را نیز بابت این کمک گرفته‌اند و نمی‌دانستند با پول سرقتی مقتول خریداری شده است. برای این خاله و خواهرزاده قرار قانونی صادر شد و همچنین دو مرد متهم به قتل با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشتند و پرونده آنها با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری ارسال شد. اصفهان امروز

همچنین بخوانید :  ماجرای قتل زن تاجر چینی در قشم و کشف جسد در چمدان +عکس
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi