لاغری بیش از اندازه که به فرار قاتل جانی از میله‌های زندان کمک کرد +عکس

لاغری بیش از اندازه که به فرار قاتل جانی از میله‌های زندان کمک کرد +عکس حوادث

باورنکردنی می باشد اگر بدانید یک قاتل جانی به خاطر لاغری بیش از حد خود توانست از بین میله های زندان عبور کرده و فرار کند اما این آزادی دوامی نداشت زیرا او ….

بعد از دستگیری یک سارق قاتل در بولیوی پلیس محلی او را دستگیر و روانه زندان می کند اما او به خاطر لاغری بیش از حدش از پشت میله های زندان فرار می کند. این قاتل لاغر اندان در حین فرار به کشور پروه دوباره دستگیر می شود اما پلیس این بار دیگر از او محافظت می کند تا او دوباره فرار نکند. در ادامه نحوه فرار این قاتل جانی از زندان و جرم های متعددی که او علاوه بر سرقت مرتکب شده بود را در نیک صالحی بخوانید

فرار قاتل جانی از میله‌ های زندان

اندام لاغر و ظریف قاتل به او کمک کرد که به راحتی از بین میله‌ های زندان فرار کند. لاغری بیش از اندازه در کنار مضرات و مشکلاتی که می‌ تواند ایجاد کند در بعضی از موارد نیز به درد می‌ خورد. سرقت‌ های بی‌ شمار جورج مانتیلیا ساکن بولیوی نگرانی زیادی برای پلیس محلی ایجاد کرده است. او پس از سرقت‌ های متعدد در نهایت به دلیل ارتکاب به قتل دستگیر و در یک سلول زندانی شد تا محاکمه شود.

قاتل جانی

فرار قاتل ترکه ای از زندان

دستگیری قاتل جانی بعد از فرار موفق از زندان

اما دوربین‌ های زندان نشان می‌ دهند که این فرد متخلف چگونه از لاغری بیش از حد خود سو استفاده و از بین میله‌ های زندان به راحتی عبور کرد. او توانست افسران پلیس را فریب دهد و همچون یک فرد عادی از زندان خارج شود تا اینکه مشخص شد او چگونه با زیرکی فرار کرده است.

همچنین بخوانید :  مرد همسرکش: وقتی می خواستم خفه اش کنم حتی فریاد نزد

این سارق جانی در حال فرار به کشور پرو بود که در یک عملیات پلیسی گرفتار شد.
جورج دوباره به زندان بازگشت، اما این بار به دلیل تجربه تلخی که ماموران از فرار او داشتند
با احتیاط بیشتری از او محافظت می‌ کنند تا او دوباره اقدام به فرار از زندان نکند.

باشگاه خبرنگاران

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :