نقشه شوم مرد جن گیر برای مادر و دختر تهرانی +عکس

نقشه شوم مرد جن گیر برای مادر و دختر تهرانی +عکس حوادث

پسر جوان در نقش جن گیر و رمال با مسموم کردن آب طلا طعمه هایش را در خانه شان بیهوش کرد و سپس دست به سرقت میلیونی زد.

نقشه سرقت مرد جن گیر

سرقت مرد جن گیر ,یکم آذرماه امسال و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت منزل در خیابان حاجی پور به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اعلام شد . مالباخته در اظهاراتش اعلام کرد که همسر و دخترش جهت باطل کردن طلسم و جادو ،شخصی به نام “اصغر .م” را به خانه شان دعوت کرده و این شخص با دادن نوشیدنی مسموم اقدام به بیهوش کردن آنها و در ادامه سرقت ۲۰ میلیون تومان طلا و جواهرات آنها کرده است . با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت منزل به شیوه بیهوشی” و به دستور دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

همچنین بخوانید :  پایان شوم نقشه پسر دانشجو برای دوستی خیابانی با زن شوهردار +عکس

سرقت مرد جن گیر به شیوه بیهوشی

اظهارات دختر مالباخته دختر مالباخته که سارق (اصغر.م) توسط او و جهت جن گیری و باطل کردن طلسم !!به خانه دعوت شده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ” اصغر همکلاسی بنده در دانشگاه است؛ زمانیکه وی در جریان مشکلات خانوادگی ما قرار گرفت ، اصرار بر این داشت که من جد بدی دارم !! و به همین علت زندگی ما خراب شده است ؛ در ابتدا عنوان داشتم که این داستان ها را قبول ندارم اما او اصرار بر این داشت که اجازه دهم تا او کارش ( جن گیری و باطل کردن طلسم ) را انجام دهد و … ؛ نهایتا با اصرار اصغر قبول کردیم تا او به منزل ما بیاید ” .   دختر مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” زمانیکه اصغر به خانه ی ما آمد ، جهت باطل کردن طلسم درخواست طلا و جواهرات داخل خانه را کرد ؛ طلا و جواهرات را داخل ظرف آبی قرار داد ؛ بعد از انجام کارهای رمالی ، ایشان ظرف آب طلا!! را به من و مادرم داد و عنوان داشت که باید این آب را بنوشیم ؛ به محض نوشیدن آب ، من و مادرم هر دو نفرمان بیهوش شدیم تا اینکه پس از گذشت ۴ یا ۵ روز در بیمارستان به هوش آمدیم .

سرقت مرد جن گیر

نقشه سرقت مرد جن گیر از مادر و دختر جوان

  آن زمان متوجه شدیم که پدرم پس از تماس مکرر با من و مادرم ،نگران ما شده و پس از مراجعت به خانه ما دو نفر را با حالت بیهوش پیدا کرده و بلافاصله هر دو نفرمان را با کمک اورژانش به بیمارستان منتقل کرده اند ” .   دستگیری متهم : با شناسایی اصغر .م ( ۳۷ ساله ) محل سکونت وی در منطقه یافت آباد شناسایی و درمورخه ۷ آبانماه دستگیر شد؛ متهم پس از انتقال و دستگیری به پایگاه دوم پلیس آگاهی صراحتا به سرقت طلاجات اعتراف کرد و عنوان داشت که این طلاجات را تنها به قیمت ۳ میلیون تومان ! فروخته است که در ادامه خریدار اموال مسروقه نیز در منطقه نازی آباد شناسایی و قسمتی از طلاجات مسروقه کشف شد . سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی ،رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ،با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم ،قرار قانونی از سوی دادیار محترم پرونده صادر و تحقیقات تکمیلی از متهم در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. رکنا

همچنین بخوانید :  ماجرای فرار مرد جوان از تیمارستان و لو رفتن نقشه شوم دو برادر طمعکار +عکس
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :