انتقام یک زن از خانواده همسرش با همدستی شوهر سابق +عکس

انتقام یک زن از خانواده همسرش با همدستی شوهر سابق +عکس حوادث

عروس یک خانواده از شوهر سابقش خواست تا او هنگامی که همه فامیل شوهرش در یک میهمانی هستند، دست به یک اقدام کثیف بزند.

انتقام یک زن از خانواده همسرش

راز انتقام یک زن ,یکم آبان ماه سال جاری، سرقت منزل در خیابان شادمان به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه ، صاحبخانه ( مالباخته ) اعلام کرد که سارق یا سارقان اقدام به سرقت پول، طلاجات و … داخل خانه اش به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون تومان کردند. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت منزل” و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. شاکی چه گفت؟ مالباخته در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: “ساعت ۷ بعدازظهر به قصد میهمانی از خانه خارج و حدودا ساعت ۱۲ شب برگشتیم که متوجه ی باز بودن در اصلی ساختمان و روشن بودن لامپ ها و شکستن در چوبی واحد آپارتمان شدیم. پس از ورود به منزل متوجه شدیم سارقان اقدام به سرقت سکه طلا، وجه نقد، تابلو فرش و سرویس طلای همسرم مجموعا به ارزش تقریبی ۳۰ میلیون تومان کردند”. کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در محل سرقت و انجام بررسی های تخصصی اطمینان پیدا کردند که سارق یا سارقین با داشتن اطلاعات دقیق اقدام به انجام سرقت کردند. لذا تحقیقات روی افراد مرتبط با مالباخته در دستور کار گرفت. در تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که اختلاف شدیدی بین یکی از عروس های خانواده به نام “میترا” (۳۳ ساله) با اعضای خانواده ی همسرش از جمله مالباخته به عنوان برادر شوهرش وجود دارد.

راز انتقام یک زن با همدستی همسر سابقش

در شرایطی تحقیقات از میترا در دستور کار قرار گرفت که مشخص شد او نیز در شب سرقت در میهمانی حضور داشته است. با این وجود کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که میترا در درخواستی از همسر سابقش به نام “مجید” ( متولد ۱۳۵۸ ) درخواست کرده تا سرقت از منزل برادرشوهرش را انجام دهد. “میترا” در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اطلاع از سرقت و پیشنهاد انجام آن به همسر سابقش شد اما پس از ارائه دلایل و مدارک غیر قابل انکار، لب به اعتراف گشود و به طراحی سرقت و پیشنهاد آن به مجید اعتراف کرد و در خصوص انگیزه اش گفت: ” به خاطر داشتن اختلاف شدید با خانواده همسرم اقدام به این کار کردم تا از آنها انتقام بگیرم”.

راز انتقام یک زن از خانواده همسرش

کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه رسیدگی به پرونده اطلاع پیدا کردند که “مجید” به اتهام نگهداری موادمخدر دستگیر و در حال حاضر در زندان به سر می برد که ضمن هماهنگی با مقام قضایی از زندان تحویل و به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد. مجید در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: “نزدیک به هشت سال است که از میترا متارکه کردم ؛طی این مدت نیز از او هیچ اطلاعی نداشتم تا اینکه در تماسی که میترا با من داشت، درخواست کرد که چون با خانواده ی همسرش مشکل دارد این سرقت را برایش انجام دهم. کلید محل سرقت را میترا به من داد و من نیز پس از ورود به داخل خانه اقدام به سرقت وسایل باارزش داخل خانه کردم”. سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمان ، قرار قانونی از سوی دادیار محترم پرونده صادر و متهمان در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند. رکنا

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi