دستگیری مرد همسرکش هنگام خودکشی در پل هوایی ۹ دی تهران +عکس

دستگیری مرد همسرکش هنگام خودکشی در پل هوایی ۹ دی تهران +عکس حوادث

مردی که چهارشنبه شب همسرش را با ضربات متعدد چاقو در حمام خانه به قتل رسانده بود، در اقدامی جنون آمیز قصد پایان دادن به زندگی خود داشت که توسط مامورین دستگیر شد.

دستگیری مرد همسرکش

دستگیری مرد همسرکش ,این شخص قصد خودکشی داشت تا خودش را از بالای پل هوایی نهم دی به پایین پرتاب کند که دستگیر و به اداره دهم پلیس اگاهی منتقل شد. به گزارش پرونده، ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۱۷ آبان‌ماه بود که مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس ویژه قتل را از وقوع این حادثه با خبر کردند. با حضور بازپرس در محل که طبقه چهارم ساختمان مسکونی بود معلوم شد زن ۳۵ ساله دو ساعت قبل داخل حمام با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. پسر ۱۲ ساله مقتول گفت: وقتی وارد خانه شدم جسد مادرم را داخل حمام کشف کردم و به پلیس خبر دادم. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات میدانی متوجه شدند که شوهر مقتول که بیکار و اعتیاد شدیدی به مصرف مواد مخدر داشته به طرز مشکوکی ناپدید شده است.

دستگیری مرد همسرکش هنگام خودکشی

همچنین معلوم شد که مقتول با فعالیت در یک شرکت هزینه زندگی‌شان را تأمین می‌کرد. بنا به این گزارش، همزمان با انتقال جسد زن جوان به پزشکی قانونی تحقیقات برای بازداشت شوهر مقتول به عنوان مظنون اصلی در جریان است.

دستگیری مرد همسرکش

خودکشی مرد همسرکش

رکنا

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :