دستگیری قاتل کمتر از ۲۰ روز در ایرانشهر +عکس

دستگیری قاتل کمتر از ۲۰ روز در ایرانشهر +عکس حوادث

سرپرست انتظامی شهرستان ایرانشهر از شناسایی و دستگیری قاتل کمتر از ۲۰ روز بعد وقوع جرم در عملیات هدفمند پلیس این شهرستان خبر داد.

دستگیری قاتل ایرانشهری

دستگیری قاتل ایرانشهری ,سرهنگ “محمود سعادتی” گفت: در پی قتل مسلحانه ۲ جوان ایرانشهری در تاریخ ۹۶/۰۸/۰۶ توسط اسلحه گرم و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم، دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: کاراگاهان پلیس پس از انجام کار اطلاعاتی و با انجام اقدامات پلیسی، از هویت متهم فراری که جوانی ۲۰ ساله بود مطلع و وی را تحت نظر و مراقبت قرار دادند و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

دستگیری قاتل ایرانشهری در کمتر از ۲۰ روز

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات تخصصی کارگاهان علت قتل و درگیری مسائل شخصی و اختلافات ملکی فی مابین اعلام شده است، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. سرپرست انتظامی شهرستان ایرانشهرتصریح کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

دستگیری فوری قاتل ایرانشهری

باشگاه خبرنگاران

همچنین بخوانید :  راننده کامیون مشهدی از روی زن جوان رد شد و پیکرش را زیر خودرو کشاند +عکس
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi