نقشه کثیف دزدان خشن برای مادری با ۲ کودک خردسالش +عکس

نقشه کثیف دزدان خشن برای مادری با ۲ کودک خردسالش +عکس حوادث

۲ مرد با نقش پردازی در پوشش ماموران اداره آب و فاضلاب پای در خانه زن جوانی گذاشتند تا نقشه کثیف خود را اجرایی کنند.

دزدان خشن

دزدان خشن ,ساعت ۰۸:۳۰ مورخه ۲۰/۰۶/۱۳۹۶ وقوع یک فقره سرقت منزل در روستای ابراهیم آباد به کلانتری ۱۷۶ فشافویه اعلام شد . با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد دو سارق در پوشش مأمور اداره آب به درب منزل یکی از اهالی روستا مراجعه و در ادامه با ضرب و شتم شدید زن۲۵ ساله که به همراه دو فرزند دو و سه ساله اش در خانه حضور داشته ، اقدام به سرقت طلاجات وی نموده و از محل متواری شدند . پرونده در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ : با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت به عنف منزل” و به دستور رئیس حوزه قضایی دادگاه بخش فشافویه ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . اظهارات شاکیه : شاکیه با حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” شوهر بنده هر روز ساعت ۰۷:۰۰ برای رفتن به محل کارش از خانه می شود و امروز نیز طبق روال همیشگی در همین ساعت از خانه خارج شد ؛ حدودا ساعت ۰۷:۴۵ بود که زنگ خانه به صدا در آمد ! تعجب کردم که چه کسی در این موقع از روز به خانه ام آمده است .

نقشه سرقت دزدان خشن از زن جوان

آیفون را جواب دادم ؛شخصی خودش را مأمور اداره آب و فاضلاب معرفی کرد ومدعی شد که برای نوشتن کنتور آب آمده است ؛در خانه را باز کرده و خودم نیز به سمت حیاط خانه رفتم اما ناگهان دو نفر ،در حالیکه یک نفر از آنها صورتش را پوشانده بود را در مقابل خود مشاهده کردم ؛ قصد فریاد کشیدن داشتم که آنها مرا به سرعت به داخل خانه برده و در آنجا شروع به کتک زدن من کردند ؛ آنها رحم نداشتند با میله ی جارو برقی آنقدر مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند که دیگر قدرتی برایم نمانده بود ؛ پس ازآن تهدید کردند که اگر مجددا درخواست کمک نمایند ، فرزندانم را خواهند کشت و من از ترس جان فرزندانم سکوت کردم ؛ آنها پس از قیچی کردن طلاجات داخل دستانم و همچنین سرقت طلاجات داخل خانه ، دست و پا و دهانم را با طناب بسته و به سرعت خارج شدند ؛ با تلاش فراوان ودر حالیکه دیگر جانی برایم باقی نمانده بود توانستم طناب ها را باز نموده و از اهالی محل درخواست کمک نمایم “. تحقیقات پلیسی : کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با حضور در محل سرقت به تحقیقات میدانی پرداخته ،با توجه به شیوه و شگرد سرقت اطمینان پیدا کردند که سارقین با شناسایی دقیق شاکیه و داشتن اطلاعات کامل از نحوه تردد و حضور همسرش اقدام به انجام سرقت خود کردند . در ادامه رسیدگی به پرونده و با انجام تحقیقات از اهالی روستا ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی اطلاع پیدا کردند که یکی از همسایگان شاکیه به نام محمد ( ۳۰ ساله ) صبح روز سرقت در پشت بام خانه اش که مشرف به خانه ی شاکیه نیز می باشد ، حضور داشته است .  

نقشه دزدان خشن در پوشش ماموران اداره آب

محمد شناسایی و تحقیقات نامحسوس پیرامون وی آغاز شد ؛ با انجام اقدامات پلیسی ، کارآگاهان موفق به شناسایی یکی از دوستان محمد بنام اسماعیل ( ۱۹ ساله ) شدند که سوابقش نشان داد پیش از این به اتهام سرقت دستگیر و روانه زندان شده و در حال حاضر بهمراه محمد در یک کارگاه تولید مواد اولیه لاستیک سازی ، به عنوان کارگر ساده مشغول بکار هستند . دستگیری سارقین آشنا : با شناسایی تصویر اسماعیل از سوی شاکیه به عنوان یکی از سارقین ،کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که اسماعیل باهمدستی محمد ( همسایه ی دیوار به دیوار شاکیه ) اقدام به طراحی و انجام سرقت نموده و به احتمال بسیار زیاد ، سارقی که در زمان سرقت اقدام به پوشاندن کامل صورتش نموده نیز همان محمد است . با تجمیع اطلاعات ، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ساعت ۰۴:۰۰ بامداد مورخه ۰۵/۰۸/۱۳۹۶ و در دو عملیات جداگانه در منطقه حسن آباد و روستای ابراهیم آباد اقدام به دستگیری اسماعیل و محمد کردند .

همچنین بخوانید :  لحظه هولناک زیر گرفتن یک خانواده‌ با کودکان خردسال + تصاویر
اعتراف به سرقت :

“محمد” و “اسماعیل” پس از انتقال به پایگاه نهم پلیس آگاهی صراحتا به طراحی سرقت و انجام سرقت اعتراف کردند؛ محمد در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: ” داخل محل سکونت ما ،دو خانواده هستند که وضعیت اقتصادی آنها نسبت به دیگر اهالی بهتر است ؛یکی از آنها شاکیه و همسرش است و دیگری به فاصله چند خانه دورتر از ما زندگی می کند ؛ با توجه به اطلاعات دقیقی که از هر دو خانواده داشتیم اطلاع داشتم که شاکیه غالبا در خانه بهمراه دو فرزند خردسالش تنها حضور دارد و شوهرش صبح های زود جهت رفتن به محل کارش از خانه خارج می شود ؛ پیشنهاد سرقت طلاجات شاکیه را با اسماعیل که با هم در یک کارگاه مشغول بکار هستیم مطرح کرده و عنوان داشتم که حداقل ۲۰ میلیون تومان طلاجات در خانه ی شاکیه وجود دارد و واقعا هم وجود داشت چون من بارها شاکیه را با طلاجات داخل دستانش دیده بودم ؛ اسماعیل قبول کرد تا سرقت را انجام دهیم و طراحی سرقت توسط اسماعیل انجام شد ” . محمد در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت: “صبح روز سرقت من به پشت بام خانه رفتم تا اطمینان پیدا کنم همسر شاکیه از خانه خارج می شود؛پس از رفتن همسر شاکیه ،بهمراه اسماعیل به درب خانه شاکیه رفتیم ؛ اسماعیل زنگ خانه را زد و … ” .

شیوه و شگرد دزدان خشن برای سرقت

سرهنگ کارآگاه حسین زارع ،رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ،با اعلام این خبر گفت: “در ادامه تحقیقات، متهین اعتراف کردند که طلاجات مسروقه را به قیمت ۱۰ میلیون تومان به خریدار اموال مسروقه در منطقه شهرری فروخته اند که خریدار اموال مسروقه نیز در شهرری شناسایی ، دستگیر و قسمتی از طلاجات مسروقه کشف شد”. رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه ی خبر عنوان داشت: “با توجه به شیوه و شگرد متهمین در جعل عناوین مأمورین ادارات خدماتی و احتمال وقوع سرقت های مشابه از سوی آنها،متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی قرار گرفته و دستور انتشار تصاویر آنها نیز با قرار دادن یک نوار باریک بر روی چشمان آنها از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته و یا موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند دعوت می شود جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرری – خیابان آستانه مراجعه نمایند ” رکنا

تاریخ بروزرسانی : 2017-10-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi