تراژدی وحشتناک قتل زن جوان اراکی و خودکشی یک مرد!

تراژدی وحشتناک قتل زن جوان اراکی و خودکشی یک مرد! حوادث

مردی بامداد امروز در اراک زنش را کشت و خودش را به شکل فجیعی کشت.

تراژدی وحشتناک خودکشی مرد همسرکش

خودکشی مرد همسرکش ,این مرد همسرکش در اراک پس از جنایت هولناک خود دست به خودکشی زد تا انگیزه او همیشه سر به مهر بماند. سردار کیومرث عزیزی، رئیس پلیس استان مرکزی گفت: در نخستین دقایق بامداد امروز گزارش یک مورد قتل در یکی از محله های شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و با حضور تیم‌های انتظامی و کاراگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان، مشخص شد خانمی حدود ۳۵ ساله توسط همسرش به قتل رسیده و فرد قاتل از صحنه متواری شده که برنامه ریزی عملیاتی پلیس برای دستگیری او آغاز شد.

خودکشی مرد همسرکش پس از قتل همسرش

رئیس پلیس استان مرکزی خاطرنشان کرد: تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که مرد خانواده با همسرش اختلاف شدید داشته اند که فرد قاتل، با جسم سخت به سر همسرش ضربه ای وارد می کنند و باعث قتل او می شود. وی اضافه کرد: بعد از گذشت ساعتی از وقوع این قتل، گزارشی از مرگ مردی میانسال به علت برخورد قطار با او به مرکز پلیس ۱۱۰ اعلام شد و با حضور تیم‌های امدادی و انتظامی مشخص شد که او همان همسر مقتول و فرد تحت تعقیب پلیس است که خود را مقابل قطار پرتاب کرده و اقدام به خودکشی کرده است.

خودکشی هولناک مرد همسرکش اراکی

عزیزی ادامه داد: اجساد این دو نفر برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال شد و علت و جزئیات این حادثه از سوی کارآگاهان پلیس در دست بررسی است. رکنا

همچنین بخوانید :  خودکشی هولناک هرکول ایرانی در مسافرخانه ای در تهران +عکس
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi