ماجرای جنجالی تصادف مرد بازنشسته با یک زن در مشهد

ماجرای جنجالی تصادف مرد بازنشسته با یک زن در مشهد حوادث

مردی پس از تصادف خودرویش با زن جوان مشهدی از او برای طلب خسارت شکایت می کند و بعد معلوم می شود زن جوان آدرسی را که داده بوده در اصل خانه پدری اش بوده که سال ها به آن جا نرفته است

در جریان تصادف عجیب یک مرد بازنشسته وی پس از پیگیری های مختلف و شکایت از صاحب خودرو که زن جوانی به همراه همسرش بوده است مشخص می شود آدرسی که ان ها داده بوده اند اشتباه بوده و در اصل خانه پدری زن جوان بوده است  و دختر جوان نه تنها آن جا زندگی نمی کند بلکه پدرش سال ها از دخترش بی خبر بوده است و شکایت مرد میانسال نیز بدونه نتیجه مانده است. در ادامه جزئیات تصادف این مرد و پیگیری های جنجالی او را در نیک صالحی بخوانید

تصادف جنجالی مرد بازنشسته

راننده خودروی ال ۹۰ پس از تصادف در یک چهار راه پر ترافیک گمان نمی کرد چه راه درازی را باید برای گرفتن حقش طی کند اما در نهایت دستش خالی ماند.

مرد خسته از پیگیری های فراوان برای گرفتن حقش از راننده خانمی که طی تصادفی خودروی تازه اش را به شدت دچار آسیب کرد گفت: اوایل امسال در حالی که چند روز بیشتر از تحویل گرفتن خودرویم (ال۹۰) نمی گذشت با آن در خیابان امام خمینی(ره) غربی در حال حرکت بودم. زمانی که قصد عبور از چهار راه باسکول را داشتم یک خودروی پیکان هنگام گردش غیر مجاز به شدت با خودرویم تصادف کرد و آسیب زیادی به آن وارد شد.

پس از تصادف وقتی دیدم چه بلایی سر خودروی تازه ام که با پول بازنشستگی ام خریده بودم آمد دچار شوک شدم. خانم راننده وقتی دید چه اتفاقی افتاده ابتدا با فردی تماس گرفت و سپس سوار خودرویش شد و گفت کمی جلوتر پارک می کند تا افسر راهنمایی و رانندگی برسد ولی یک دفعه گاز داد و از صحنه متواری شد.

ماجرای تصادف پرحاشیه مرد بازنشسته با زن جوان

من که پلاک خودرویش را برداشته بودم منتظر افسر ماندم. وقتی افسر پلیس رسید مردی در صحنه حاضر شد و مدام خطاب به افسر تأکید می کرد که من مقصر حادثه هستم و بعدها مشخص شد که آن آقا شوهر خانم راننده بوده است. پس از شکایت در شورای حل اختلاف با پیگیری های بسیار بالاخره صاحب خودرو در آن شورا حاضر شد و در آن جا متوجه شدم که آن مردی که زمان حضور افسر به دنبال مقصر جلوه دادن من بود صاحب خودرو و همسر راننده است.

او در شورای حل اختلاف سعی داشت وانمود کند خودش راننده بوده است زیرا همسرش گواهینامه نداشت
اما با پیگیری های بسیار بالاخره مشخص شد راننده خانمش بوده است. پس از انجام کار کارشناسی،
شورای حل اختلاف اعلام کرد آنان باید یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خسارت پرداخت کنند اما مرد
با سر و صدا گفت حاضر نیست بیش از ۲۰۰ هزار تومان بپردازد.

تصادف مرد بازنشسته با راننده خانم

مرد خسارت دیده اظهارکرد: وقتی دیدم آن مرد و خانمش حاضر به پرداخت خسارت نیستند به آن ها گفتم
به دادگاه شکایت و درخواست دریافت افت خودرویم را می کنم. پس از طی مراحل قانونی و پرداخت
هزینه های مربوطه بالاخره دادگاه حکم به پرداخت حدود ۶ میلیون تومان خسارت توسط راننده خانم
داد اما پس از صدور حکم دیگر آنان را پیدا نکردم.

وی تصریح کرد: وقتی حکم جلب راننده خانم را گرفتم و به آدرس داده شده آنان با مأمور قانون رفتم صاحب خانه که پدر آن خانم بود گفت اگر دخترم را دیدید سلام مرا هم به او برسانید.

حدود ۶ ماه از آن حادثه گذشته است و من نه تنها هیچ خسارتی دریافت نکرده ام بلکه هزینه هایی
را بابت پیگیری های قضایی پرداخت کرده ام و هیچ رد و نشانه ای از راننده متخلف ندارم .

رکنا

تاریخ بروزرسانی : 2018-09-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi