آزار و اذیت دختر تهرانی در باغ باقرشهر و دستگیری ۴ مرد متجاوز به او +عکس

آزار و اذیت دختر تهرانی در باغ باقرشهر و دستگیری ۴ مرد متجاوز به او +عکس حوادث

سرنشینان یک خودرو با تهدید قمه و سلاح سرد خانم جوانی را ربوده و سپس در باغی او را وحشیانه مورد آزار قرار داده اند که خیلی زود این متجاوزان توسط نیروهای پلیس دستگیر شده اند

خانمی جوان با مراجعه به کلانتری از تجاوز وحشیانه ۴ پسر جوان شیطان صفت در باغی در باقرشهر پرده برداشت و خیلی زود این مردان متجاوز دستگیر شدند تا به سزای اعمال کثیف خود در قبال زنی بی دفاع برسند. او عنوان کرده بود که توسط این مردان شیطان صفت ربوده شده و سپس با تهدید چاقو و قمه مورد آزار جنسی قرار گرفته است. در ادامه جزئیات ماجرای تلخ آزار و اذیت دختر تهرانی در باغ در نیک صالحی بیشتر بدانید.

آزار و اذیت دختر تهرانی در باغ

رئیس کلانتری ۱۷۵ باقرشهر از دستگیری چهار جوان در رابطه با آزار و اذیت خانم جوانی در یکی از باغ های این محدوده خبر داد. سرگرد داوود آقازاده در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت پنج صبح جمعه بود که زنی هراسان و در حالیکه اشک می‌ ریخت از در کلانتری وارد شد و به ماموران کلانتری گفت که از سوی چهار جوان مورد تعرض قرار گرفته است.

آزار و اذیت دختر تهرانی

دستگیری عاملان آزار و اذیت دختر تهرانی

شاکی در حالیکه گریه امان اش را بریده بود، شکایت خود را چنین بیان کرد: شب گذشته در حالی که قصد بازگشت به خانه را داشتم از منطقه افسریه توسط چهار جوان سوار بر یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ ربوده شدم؛ سرنشینان خودرو به قمه و سلاح سرد مجهز بودند که با انتقال بنده به باغی در همین محدوده، به زور مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند.

دستگیری عاملان آزار و اذیت دختر تهرانی در باغ

با طرح این شکایت از سوی قربانی تجاوز، خیلی سریع ماموران عملیات کلانتری وارد عمل شدند
و با حضور به موقع خود در باغ اعلامی از سوی خانم جوان، هر چهار جوان را در محل
دستگیر کردند و به کلانتری دلالت دادند که خودروی مذکور ۲۰۶ نیز در محل کشف شد.

بنابراین گزارش، هر چهار متهم با تشکیل پرونده‌ای به مقام  قضائی معرفی شدند.

میزان

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :