اعتراف مرد نانوا به آزار شیطانی دختر ۸ ساله در روز تولدش +عکس

اعتراف مرد نانوا به آزار شیطانی دختر ۸ ساله در روز تولدش +عکس حوادث

خانواده یک دختر ۸ ساله که خود را برای برگزاری مراسم جشن تولد ۸ سالگی دخترشان آماده می کردند با یک اتفاق شوکه شدند.

آزار شیطانی دختر بچه

آزار شیطانی دختر بچه , خانواده یک دختر ۸ ساله فیلیپینی که خود را برای برگزاری مراسم جشن تولد ۸ سالگی دخترشان آماده می کردند در بعدازظهر همان روز مراسم خاکسپاری وی را برگزار کردند. آنها در بعدازظهر روز تولد ۸ سالگی تولد دختر خود و زمانی که خود رابرای برپایی جشن آماده می کردند متوجه ناپدید شدن وی شدند. یک از شاهدان عینی مدعی شد که این دختر بچه بیچاره را به همراه نانوای محل دیده است که در حال قدم زدن بودند.

آزار شیطانی دختر بچه در روز تولدش

سرانجام پلیس، قربانی را با جمجمه ای شکسته در حالی که به قتل رسیده و در یک باغ دفن شده بود پیدا کرد. پلیس سپس مرد نانوا را که ” مارک انگ کونگ ” نام داشت و در حالی که مشغول شستن لباس های خونین خود بود دستگیر کرد. وی در بازجویی های خود اعتراف کرد که چند نفر دیگر این دختر را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و سپس به قتل رسانده اند. وی اضافه کرد که آنها از او خواسته بودند تا این دختر را به محلی خلوت بکشاند و آنها سپس نقشه شیطانی خود را عملی کردند. وی گفت از ترس شناسایی اش، مجبور شده است تا دختر را در یک باغ دفن کند.

آزار شیطانی دختر بچه ۸ ساله

گفتنی است، در حالی که این مرد به زندان محکوم شده است، عملیات پلیس فیلیپین برای دستگیری همدستان احتمالی این مرد ادامه دارد. رکنا

همچنین بخوانید :  دام سیاه خواننده مشهور رپ برای دختران دانش‌ آموز
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi